Fanaberie polskich gwiazd

Wymagania godne największych gwiazd.
Kinga Rusin. Kinga Rusin. KAPIF

Kinga Rusin

Prezenterka "Dzień Dobry TVN" wydaje się podobna do każdego z nas. Wie, co to rozwód i samotność. Okazuje się jednak, że może nas czymś zaskoczyć. Dziennikarka nie wyobraża sobie poranków bez porządnej dawki muzyki. Poranki umilają jej tylko płyty Sistars. Zawsze też do pracy jeździ tą samą trasą. A przed wejściem na wizję musi zjeść... kanapkę z pasztetem.

Edyta Górniak. Edyta Górniak. KAPIF

Edyta Górniak

Jakiś czas temu nasza diwa stwierdziła, że przed koncertem nie uprawia seksu. To podobno wzmacnia struny głosowe. Obowiązkowe jest również picie herbatki rumiankowej po występie.

Piotr Kupicha. Piotr Kupicha. KAPIF

Piotr Kupicha

Jak na prawdziwego artystę przystało, Kupicha też ma zachcianki. Na wszystkich koncertach towarzyszy mu... pies. Jeżeli nie będzie mu zapewniona odpowiednia opieka, Feel nie zagra. Ale to jeszcze nic. Lider zespołu musi być wszędzie dowożony limuzyną. W garderobie muszą na niego czekać napoje energetyczne, soki i kawa.

Doda. Doda. KAPIF

Doda

Królewski tytuł do czegoś zobowiązuje. Przed i po występie Doda żąda owoców, czerwonego wina oraz słomek. Ważne jest również, by dziennikarze wysłali do gwiazdy pisemną prośbę o wywiad oraz pytania, jakie chcą zadać. Bywa, że niektórzy nie dostępują zaszczytu rozmowy.

Kayah Kayah KAPIF

Kayah

Jurorka "The Voice of Poland" w porównaniu z innymi wokalistkami jest bardzo skromna. Jedyne, czego żąda, to dwa namioty wyposażone w lustra konkretnej wielkości.

Alicja Bachleda-Curuś. Alicja Bachleda-Curuś. KAPIF

Alicja Bachleda-Curuś

Nasza gwiazda zanim wystąpi w kolejnej produkcji, ma kilka próśb do producentów. Życzy sobie zawsze prywatnej ochrony dla siebie i synka. Poza tym potrzebne są jej dwa apartamenty. Curuś zabrania także informowania mediów o tym, gdzie i kiedy pracuje. Rozumiemy teraz, czemu aktorka nie gra w kraju.

Kora. Kora. KAPIF

Kora

Kiedy jest się ikoną muzyki, można zażądać wszystkiego. Dlatego nie dziwi to, że Kora nie przebiera się byle gdzie. Jeżeli powie, że garderoba jest "zbyt brzydka", nie ma zmiłuj. Podobno awantura gotowa!

Więcej o:
Komentarze (35)
Fanaberie polskich gwiazd
Zaloguj się
 • cerrie

  Oceniono 4 razy 4

  tej tandetnej lalce Barbie zarabiać. Dlatego nigdy nie kupię jej płyty, ani nie pójdę na jej koncert. Bo to zwykła manipulatorka, która zarabia na ludzkiej naiwności.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 4

  Fanaberie? Za mały kaliber tych "gwiazd". Fanaberie to może mieć np. Mariah Carey, one najwyżej zachcianki.
  Co do ciechanówy, ona już leży na łopatkach i pewnie wymagania się zmieniły. O wywiady nikt nie zabiega - sama po gazetach biega, jak kot z chorym pęcherzem.

 • nkwd

  Oceniono 8 razy 4

  Każdy ma w życiu swoje 5 minut,ale jak się skończy to wystarczy tym zasr.........gwiazdom kranówa,byleby mogły się pokazać i zarobić jakiś grosz.

 • susanstohelit

  Oceniono 7 razy 3

  "Doda żąda owoców, czerwonego wina oraz słomek"
  Nie chcę wiedzieć, gdzie sobie te słomki wsadza.

 • agatka.wariatka

  Oceniono 5 razy 3

  Doda musi dostawać pytania, żeby wc. Nie lubi być zaskakiwanześniej przygotować się do "błyskotliwej" , szybkiej odpowiedzi, w przeciwnym wypadku jej IQ odmawia posłuszeństwa. Na tekst Salety nie była przygotowana i dlatego się zapowietrzyła i zaliczyła nokaut.

 • beabeta

  Oceniono 2 razy 2

  No prosze nie wiedzialam ze picie herbatki rumiankowej to fanaberie.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  szczeka dody zasiala spustoszenie w glowie mojego psa!!!!podkulil ogon i spier.dolil!

 • lyga81

  Oceniono 2 razy 2

  Rusin żąda kanapek z pasztetem..... dawno się tak nie uśmiałam....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX