Ich związek zaczął się w pracy

Nic tak nie łączy jak sprawy zawodowe! Czasem iskrzy tak, że wszystko inne schodzi na dalszy plan.
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. KAPIF

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Ona miała 14 lat, kiedy pojawiła się na castingu do musicalu "Metro". On miał wtedy żonę i córkę, a na Nataszę patrzył zdecydowanie spode łba. Zauważył jednak jej determinację. Przyjął ją do zespołu teatru Buffo i dał jej niezły wycisk. Natasza zakochała się w swoim mistrzu. Ten jednak dopiero po jakimś czasie zrozumiał, kim dla niego jest. Zostawił rodzinę i związał się z młodą artystką. Dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem. Doczekali się córki, Kaliny.

Doda i Błażej Szychowski. Doda i Błażej Szychowski. KAPIF

Doda i Błażej Szychowski

Nic tak nie leczy złamanego serca jak ... ostra praca. Doda po rozstaniu z Nergalem nagrywała płytę i kręciła teledyski. Zatrudniła cenionego choreografa, Błażeja Szychowskiego. Przystojny kolega pomagał Dodzie podczas trasy koncertowej. To wtedy między nimi zaiskrzyło. Artystka niedawno wprowadziła nowego chłopaka na salony. Wystąpiła z nim także na okładce "Vivy!".

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka. KAPIF

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka

Jedna z lepszych polskich wokalistek od 10 lat jest żoną cenionego perkusisty. Michał Dąbrówka uwiódł Kukulską spokojną naturą. Gwiazda rzuciła dla niego wieloletniego partnera, autora większości swoich piosenek.

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka. Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka. KAPIF

Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka

O tym romansie huczała cała Polska. Para nigdy nie przyznała się do łączącej ich więzi. Wiadomo, że poznali się przy pracy nad płytą z Goranem Bregovicem. Kayah zainteresowała się młodym góralem z wzajemnością. Gdyby nie ten romans, Sebastian nie wydałby tak szybko pierwszej płyty. Zakopower zawdzięcza swój sukces w dużej mierze relacji Sebastiana z gwiazdą.

Anna Mucha, Marcel Sora. Anna Mucha, Marcel Sora. KAPIF

Anna Mucha i Marcel Sora

Anna Mucha nie szukała miłości po rozstaniu z Kubą Wojewódzkim. Za to miłość znalazła ją. Za kulisami programu "Jak oni śpiewają?" zaprzyjaźniła się bliżej z drugim reżyserem. Przystojny cudzoziemiec miał spory udział w metamorfozie aktorki. Przy nim zmieniła się z zapuszczonej intelektualistki w prawdziwą seksbombę. To musi być prawdziwa miłość. A na świecie para powitała swoje pierwsze dziecko. Tylko pogratulować!

Krzysztof Ibisz i Paulina Piosik. Krzysztof Ibisz i Paulina Piosik. KAPIF

Krzysztof Ibisz i Paulina Piosik

Studentka i prezenter poznali się w programie "Gra w ciemno". Paulina wygrała tam niemałą sumkę. Okazało się też, że jest wielką fanką prezentera. Ibisz postanowił wtedy zatrudnić ją jako swoją asystentkę. W końcu parę przestały łączyć relacje czysto zawodowe. Prezenter rozwiódł się z drugą żoną i niedługo potem związał z Pauliną. To bardzo medialny związek. Oboje nie szczędzą sobie czułości na czerwonym dywanie. Nie mają też nic przeciwko tzw. ustawkom. Pozwolili by ich zaręczyny w Afryce udokumentował jeden z kolorowych magazynów...Relacja ze ślubu też na pewno pojawi się w prasie.

Jacek Borcuch i Olga Frycz. Jacek Borcuch i Olga Frycz. KAPIF

Olga Frycz i Jacek Borcuch

Romans młodziutkiej aktorki i reżysera wstrząsnął światem filmu. Frycz rozkochała w sobie Borcucha na planie "Wszystko, co kocham". Kilkanaście lat różnicy między nimi nikogo by nie raziło. Problem jednak w tym, że Olga była tą "trzecią". Borcuch od kilku lat był mężem Ilony Ostrowskiej. Ta wiedziała o zdradzie, ale cierpliwie czekała na zakończenie sprawy. Reżyser dostał jednak ultimatum nie od niej, tylko od Fryczówny. Ostrowska też w końcu miała dość. Złożyła pozew o rozwód.

Tomasz Ciachorowski i Julia Pogrebińska. Tomasz Ciachorowski i Julia Pogrebińska. KAPIF

Tomasz Ciachorowski i Julia Pogrebińska

Grali kochanków w serialu "Linia życia". Ich relacje na planie mocno się pogłębiły po scenach miłosnych. Ciachorowski, którego posądzano o homoseksualizm, ponoć zakochał się. Julia chętnie towarzyszy mu na oficjalnych bankietach, nie szczędząc czułości. Fanki aktora muszą być niepocieszone. Ten nie komentuje życia prywatnego, ale wygląda na to, że jest szczęśliwy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.