Najpiękniejsze nogi w polskim show-biznesie! cz.1

Przygotowaliśmy dla was ranking właścicielek najpiękniejszych nóg w polskim show-biznesie!
Justyna Steczkowska. Justyna Steczkowska. KAPiF

Justyna Steczkowska

Justyna jest jedną z najlepszych polskich wokalistek, obdarzona głosem anioła ma jeszcze jeden atut - piękne nogi! Uważane są przez wielu za najzgrabniejsze w polskim show-biznesie. Wokalistka chętnie je eksponuje, zakładając często skąpe sukienki i obowiązkowo wysokie obcasy!

Anna Mucha. Anna Mucha. KAPiF

Anna Mucha

Anna Mucha to kobieta wielu talentów, pomimo niskiego wzrostu (163cm) jej nogi prezentują się wyjątkowo apetycznie. Zwłaszcza kiedy aktorka zakłada krótkie szorty!

Dominika Gawęda. Dominika Gawęda. KAPiF

Dominika Gawęda

Wokalista Blue Cafe słynie z dziwacznych stylizacji, jednak zawsze potrafi podkreślić swój największy atut - czyli wspaniałe nogi!

Małgorzata Socha. Małgorzata Socha. KAPiF

Małgorzata Socha

Młoda aktorka swoje piękne nogi chętnie eksponuje w krótkich spódnicach i sukienkach.

Joanna Krupa. Joanna Krupa. KAPiF

Joanna Krupa

Polska modelka słynie z dobroci dla zwierząt, prowadzi program "Top Model", jednak nas najbardziej zachwycają jej piękne nogi!

Edyta Górniak. Edyta Górniak. KAPiF

Edyta Górniak

Czołowa polska wokalistka, i do tego jednak z najpiękniejszych polskich piosenkarek. Ma jeszcze długie, zgrabne i kuszące nogi!

Anja Rubik Anja Rubik KAPiF

Anja Rubik

Jedna z najsłynniejszych modelek na świecie ma nogi wyjątkowo długie i bardzo szczupłe. Nic więc dziwnego, że rzadko ją można zobaczyć w spodniach. Anja zakłada kuse spódniczki i szorty, podkreślając przy tym idealną figurę i oczywiście nogi. Plotkowi też się podobają!

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. KAPiF

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska ma piękne nogi i kolana! Aktorka pomimo tego, że 2 lata temu urodziła córeczkę Kalinkę, dba o ciało i często je eksponuje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.