David Beckham kończy 36 lat

David Beckham zbliża się do 40-stki.
 David Beckham David Beckham REUTERS/LUCY NICHOLSON

Kariera piłkarska

David Beckham oprócz tego, że jest zawodowym piłkarzem to jego nazwisko stało się marką. Beckham kończy dziś 36 lat.

Beckham jest członkiem reprezentacji Anglii. Pierwszy raz zagrał w niej w 1996 roku. Był kapitanem drużyny przez 6 lat. Aktualnie gra w Los Angeles Galaxy. Grał w wielu klubach piłkarskich, m.in. w Realu Madryt. Jego rodzice byli wielkimi fanami Manchester United. To od nich David zaraził się pasją do piłki..

 david beckham david beckham REUTERS/MARIO ANZUONI

Król show-biznesu

W 1997 roku Beckham zaczął spotykać się z Victorią. Media interesowały się nimi od początku ich związku. Dwa lata później byli już po ślubie i mieli dziecko.

 david beckham david beckham REUTERS/SERGIO PEREZ

Dzieci

David ma trzech synów: Brooklyna Josepha (12 lat), Romeo Jamesa (8 lat) i Cruza Davida (6 lat). W 2005 roku otworzył dwie szkoły piłkarskie - w Londynie i Los Angeles, które po kilku latach zostały zamknięte.

 David Beckham David Beckham ANZENBERGER AGENCY/Stuart Isett

Niewierny?

Głośno było również o skokach w bok Beckhama. W 2004 roku jeden z tabloidów utrzymywał, że Dawid miał romans ze swoją ówczesną asystentką Rebeccą Loos. Tydzień później australijska modelka Sarah Marbeck przyznała, że dwa razy przespała się z Davidem. David do niczego się nie przyznał. Podobno przez całą sytuację bardzo cierpiała Victoria. Ale niedługo! W końcu mają swoje imperium, które trzeba chronić. Para od razu pokazywała się razem.

(To zdjęcie zostało zrobione 9 lat temu. Od tamtego czasu klata Davida nieco urosła).

 David Beckham David Beckham Armani

David Beckham = marka

David zarabia też na byciu celebrytą. Jego nazwisko to marka dlatego tak jak wiele gwiazd ma swoje perfumy. David znany jest z dbania wygląd i swoją fryzurę. Miał podpisane kontrakty z różnymi firmami, m.in. z Pepsi czy Armanim.

 David Beckham David Beckham REUTERS/FORUM/TOSHIYUKI AIZAWA

Reklamy

David jest tak rozpoznawalny, że jego zdjęcia można zobaczyć w wielu miejscach. Kto nie marzy aby zasnąć u boku takiego ciacha jak David?

 David Beckham David Beckham REUTERS/POOL

Przyjaźń

David przyjaźni się z księciem Williamem dzięki czemu został niedawno zaproszony na ślub książęcej pary. Jak zwykle wyglądał doskonale. Media nie zostawiły tylko suchej nitki na Victorii i jej czarnej sukience.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.