Dorota Szelągowska jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. Adam Sztaba to znany kompozytor i juror w telewizyjnym show Polsatu "Must be the music". Para jest ze sobą od wielu lat. Ich wspólna droga rozpoczęła się w nietypowy sposób. Adam i Dorota poznali się w internecie, na czacie!
Kapif
Sztaba i Szelągowska wychowują wspólnie syna Antka. Pomimo że chłopiec jest dzieckiem Doroty z poprzedniego związku, to szybko zaprzyjaźnił się z nowym tatą. Adam traktuje go jak własnego syna.
W połowie marca przyszła panna młoda pojawiła się na otwarciu salonu kosmetycznego Dr Irena Eris Beauty Partner, w ekskluzywnym hotelu "Poziom 511". Miejsce to musiało się bardzo spodobać Szelągowskiej, ponieważ właśnie tam para wyprawi swoje wesele!
WBF
WBF
30 maja w dzień Bożego Ciała para zostanie małżeństwem. Narzeczeni wynajęli hotel "Poziom 511" aż na 3 dni. Goście będą mieli do swojej dyspozycji w pełni wyposażone pokoje oraz spa.
WBF
WBF
WBF
Na wesel zostało zaproszonych około 300 osób. Wśród gości nie może zabraknąć celebrytów. Na ślubie mają się pojawić Aleksandra Kwaśniewska z mężem, Kora, Maryla Rodowicz oraz Natasza Urbańska z Januszem Józefowiczem. A na scenie zaśpiewają Natalia Kukulska i Kasia Klich.
WBF
WBF
WBF
Media szacują, że na ślub i wesele Dorota Szelągowskiej i Adama Sztaba przeznaczą ponad pół miliona złotych. Czyżby to właśnie ich ślub zostanie okrzyknięty ślubem roku?