Pierwsze zdjęcia Adele z synkiem! Piosenkarka ukrywa chłopca pod kocykiem

Paparazzi pierwszy raz przyłapali Adele z jej niedawno narodzonym synkiem. Zobacz zdjęcia!

Adele, syn. Adele, syn. East News

Adele z synkiem

Adele nie zamierza być gwiazdą, która będzie zarabiać na swoim dziecku i pokazywać się z nim w ekskluzywnych sesjach dla magazynów. Przynajmniej na razie się na to nie zapowiada. Paparazzi przyłapali piosenkarkę w czwartek na lotnisku w Los Angeles ze swoją pociechą w ramionach. Jej czteromiesięczny synek był opatulony od stóp do głów w biały kocyk.

Adele, synEast News

Adele, syn. Adele, syn. East News

Adele z synkiem

Adele bardzo zależało na tym, by nikt nie dostrzegł choćby milimetra twarzy jej pociechy, dlatego chroniła swojego synka przed błyskami fleszów paparazzi. Piosenkarka przyleciała z synkiem do Los Angeles na Rozdanie Złotych Globów, które uświetni swoim występem. Nawet w czasie koncertów, gwiazda nie chce rozstawać się ze swoim dzieckiem choćby na parę dni.

Adele, synEast News

Adele, syn. Adele, syn. East News

Adele z synkiem

Synek Adele przyszedł na świat 19 października zeszłego roku. Jego ojcem jest narzeczony piosenkarki Simon Konecki. Konecki ma już córkę z poprzedniego małżeństwa. Od momentu urodzin dziecka gwiazda skryła się w swoim domu w West Sussex. Nawet jej przyjaciele le nie chcieli zdradzić żadnych szczegółów:

Wszystko, co wam powiem, to to, że widziałem dziecko Adele i ono jest takie słodkie! - powiedział w rozmowie z Thesun.co.uk przyjaciel gwiazdy, komik Alan Carr.

Adele, synEast News

Adele, syn. Adele, syn. East News

Adele z synkiem

Para chroni swoja prywatność do tego stopnia, że nie chciała nawet ujawnić mediom, jak ma na imię ich synek! Para nie zarejestrowała nawet imienia chłopca w urzędzie stanu cywilnego, co jest wymagane Wielkiej Brytanii w ciągu 42-dni od urodzenia dziecka, podawał Thesun.co.uk.

Adele, synEast News

Adele, syn. Adele, syn. Forum

Adele z synkiem

Adele przemykała między fotoreporterami niemal w amoku. W końcu bezpiecznie dotarła do samochodu, gdzie znalazła schronienie i przytuliła swojego synka. Konsekwencja i upór z jaką Adele zasłaniała swojego synka karze nam przypuszczać, że raczej nie prędko zobaczymy ją i jej synka na okładkach magazynów. Jeden z magazynów proponował jej podobno nawet 3 miliony funtów dolarów za sesję, ale wokalistka nie skorzystała z propozycji.

Adele, synForum

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.