Duże rabaty lub nowe mieszkania całkowicie za darmo... Które gwiazdy dostały takie prezenty?

W czasach wszechobecnego chaosu, hałasu i pośpiechu coraz więcej osób docenia poczucie błogiego spokoju i bezpieczeństwa, których może zakosztować w swoich czterech ścianach. Chociaż o prywatną oazę spokoju nie jest wcale łatwo, niektórym udało się ominąć zamieszanie związane z kupnem bądź wynajmem mieszkania - dostali oni klucze do nowych apartamentów, tak jak inni dostają bukiet kwiatów z okazji urodzin. Kim są ci szczęśliwcy?

Edyta Górniak

W 2007 roku Edyta Górniak wystąpiła podczas bankietu, zorganizowanego przez jedną z warszawskich firm deweloperskich. Gwiazda przyznała wtedy, że zamierza się przeprowadzić do jednego ze 100 metrowych apartamentów, wybudowanych niedawno przez inwestorów. Tajemnicą jest, czy Górniak otrzymała mieszkanie za darmo, czy może dostała duży rabat.

Piotr Kupicha. Piotr Kupicha. FORUM/Maciej Jarzebinski

Piotr Kupicha

W 2008 roku na fali ogromnej popularności, Piotr Kupicha został twarzą osiedla "Dębowe Tarasy". W ramach wynagrodzenia za reklamę, deweloperzy ofiarowali muzykowi jedno z mieszkań.

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś. mat. prasowe

Edyta Herbuś

Trzy lata temu firma inwestycyjna "Przystań" zaprosiła do współpracy Edytę Herbuś. Gwiazda zachęcała klientów do kupowania mieszkań nad Zalewem Zegrzyńskim. Za udział w reklamie Herbuś podobno otrzymała wysoki rabat na zakup apartamentu na osiedlu.

Otylia Jędrzejczak. Otylia Jędrzejczak. KAPIF.PL/KAPIF

Otylia Jędrzejczak

Po serii spektakularnych sukcesów Otylii Jędrzejczak w Atenach - pływaczka zdobyła wtedy trzy medale - władze Rudy Śląskiej przyznały jej mieszkanie komunalne na wynajem! Jak powiedział prezydent miasta w wywiadzie dla Dziennika Zachodniego:

Chcieliśmy w ten sposób zatrzymać Otylię w Rudzie Śląskiej.
Hubert Urbański. Hubert Urbański. Screen z sztukpieknych.pl

Hubert Urbański

W ramach umowy za reklamę dewelopera, Hubert Urbański otrzymał 50-metrowe mieszkanie o wartości 350 tysięcy złotych! Nowoczesne "Osiedle Sztuk Pięknych" zostało wybudowane w Toruniu.

Hubert UrbańskiEast News/Reporter

Więcej o: