Żywa Barbie oszukuje i obrabia swoje zdjęcia w Photoshopie?!

Czyżby gwiazda internetu była oszustką?
Żywa Barbie. Czy jej zdjęcia są obrabiane? Żywa Barbie. Czy jej zdjęcia są obrabiane? fot. facebook.com

Żywa Barbie

Waleria Lukjanowa swoją internetową popularność zbudowała na upodobnieniu się do lalki Barbie. Ma 21 lat, a już jest po trzynastu operacjach plastycznych, w tym dwóm poświęconym na usunięcie żeber. Jej popularność rośnie, ma prawie 600 tysięcy fanów na Facebooku i coraz więcej sesji zdjęciowych. Ale pojawiają się pierwsze skazy na wizerunku żywej Barbie. Na portalu TheDirt.com pojawiły się komentarze dowodzące, że Waleria "pomaga" sobie Photoshopem i w rzeczywistości wygląda zdecydowanie zwyczajniej.

plotek

Żywa Barbie. Czy jej zdjęcia są obrabiane? Żywa Barbie. Czy jej zdjęcia są obrabiane? fot. facebook.com

Dowód?

Na portalu czytamy:

Trzeba powiedzieć ludziom, że ta dziewczyna jest wielką oszustką. Wszyscy, którzy tak się nią zachwycają są idiotami. Ta dziewczyna jest OSZUSTKĄ. Wszystkie zdjęcia obrabia w Photoshopie. Jej filmy nie są photoshopowane. Czy wygląda na nich tak samo? Nie tylko jej wygląd jest oszustwem, ona cała jest chora psychicznie. Jest mnóstwo podobnych filmów i sami możecie się przekonać, że zupełnie na nich nie wygląda tak, jak na przerobionych zdjęciach.

Dowodem ma być to wideo:

Faktycznie widać taką różnicę?

Waleria Lukjanowa. Waleria Lukjanowa. Facebook.com

Co na to Waleria?

Oskarżenia internautów nie zrobiły na Walerii zbyt dużego wrażenia. Na swoim profilu na Facebooku opublikowała oto takie zdjęcia z podpisem:

Jestem szczęśliwa, że niektórym wydaję się być nierzeczywista... To znaczy, że jestem dobra w tym, co robię.

 

fot. Facebook / ValeriaLukyanovafot. Facebook / ValeriaLukyanova

Waleria Lukjanowa. Waleria Lukjanowa. Facebook.com

Waleria Lukjanowa

Waleria nie przejmuje się krytyką i raczy swoich fanów dużą ilością zdjęć. Te pochodzą z najnowszej, czarno-białej, sesji.

 

Waleria Lukjanowa, żywa barbieFacebook.com

Tak prezentowała się jej figura kilka lat temu. Niestety, nie wiadomo, kiedy dokładnie zrobiono te zdjęcia. Tak prezentowała się jej figura kilka lat temu. Niestety, nie wiadomo, kiedy dokładnie zrobiono te zdjęcia. fot. liveinternet.ru

Waleria

Tak Waleria wyglądała przed operacjami.

 

fot. liveinternet.rufot. liveinternet.ru

Więcej o: