Justin Bieber, Miley Cyrus, Bella Thorne i ich pupile. Poznaj zwierzaki gwiazd [CZĘŚĆ 1]

Wśród gwiazd zapanowała moda na uroczego towarzysza. Najczęściej jest nim pies, ale bywa że i chomik pojawia się ze swoim panem wszędzie, gdzie tylko się da. Okazuje się, że gwiazdy nie tylko chętniej wybierają psy na swoich pupili, na dodatek są to mieszańce bądź urocze pudle bądź yorki, które łatwo nosić na rękach.

Justin Bieber

Justin Bieber jest właścicielem chomika Paca. Zabiera go wszędzie, zwierzę ma mu umilać podróże, więc towarzyszy mu w trasie koncertowej i na wielkich galach. Podobno Justin chce mu kupować ubrania i to od stylistów. Wiadomo, z takim właścicielem to i Pac musi mieć zadbane futerko.

 

Justin Bieber@JustinBieber

 

Takiego życia, jakie ma ten przedstawiciel gatunku gryzoni, można tylko pozazdrościć. Bez wysiłku trafił na salony, pozuje z gwiazdami show-biznesu i jest ciągle głaskany. A wszystko to zawdzięcza temu, że jest uroczy i puszysty. Ech... można tylko wzdychać, że ludzie tak nie mają. Być może według Paca nie jest tak kolorowo, jak się nam wydaje. Maluch wcale taki mały nie jest, jest panem Chomikiem, którego bez przerwy wszyscy głaszczą, ściskają, robią sobie z nim zdjęcia. Wieczne życie w trasie, w blasku reflektorów może być wykańczające, a Pac marzy tylko o tym, by móc zakopać się w trocinach, a nie w atłasach, jedwabiach, aksamitach. Tego nie da się zjeść!

 

Justin Bieber, Selena Gomez, Pacscreen z Instagram

Selena Gomez

Selena Gomez uwielbia psy. Ma ich... sporo: cztery naprawdę duże i Baylora (też bardzo urósł). Psia ferajna to Willie, Fina, Wallace i Chippers.

Selena Gomez, piesscreen z Myspace

Selana bardzo lubi się z nimi bawić, turlać po trawie, czy podłodze - to bez znaczenia. Często chwali się swoimi pociechami na portalach społecznościowych:

Selena Gomez, piesscreen z Facebook

Jednak chyba jej największą miłością jest kundelek Baylor.

 

 

 

https://www.facebook.com/Selenahttps://www.facebook.com/Selena

Selena Gomezscreen z Facebooka

Miley Cyrus

Miley Cyrus w ilości psów, jakich jest właścicielką pobiła nawet Selenę Gomez. Oczywiście to nie zawody, a jeśli kogoś stać na posiadanie tylu zwierząt i zapewnienie im odpowiedniej opieki, to dlaczego nie miałby mieć ich aż tylu? No właśnie, ilu? Ciężko zliczyć dokładnie, ponieważ w domu Miley są też psy jej rodziców. Ona jednak jest głównie właścicielką tych wziętych ze schroniska.

 

Miley Cyrushttp://www.mileycyrus.com/twitter

 

Yorki Rodeo, Shooter i Lajla mają w tym zwierzyńcu naprawdę dobrze. Ostatni został adoptowany ze schroniska w 2011 roku. Miley chwali się nim:

Bull Terrierka Mary Jane nawet obchodzi huczne urodziny, a jej pani składa jej życzenia na Twitterze. To pies Miley i Liama, też został wzięty ze schroniska. Razem z Liamem opiekują się też małym rottweilerem Happy, którego aktorka znalazła na ulicy oraz buldogiem angielskim Ziggym.

 

Miley Cyrushttp://www.mileycyrus.com/twitter

Ashley Tisdale

Ashley Tisdale chwali się swoim pieskiem rasy teacup poodle o wdzięcznym imieniu Maui (tak jak jedna z wysp na Hawajach). Wygląda jak maskotka.

Jeszcze bardziej ją przypomina, gdy Ashley założy mu sukienkę (w psim świecie to pewnie obciach):

Bella Thorne

Bella Thorne dostała w prezencie, od swojego chłopaka Tristana Kliera psa. Nazywa się Kingston i odkąd się pojawił, trudno sobie wyobrazić jakiekolwiek zdjęcie aktorki, na którym nie byłoby i jego.

 

Bella ThorneFot. Twitter

 

Poza Kingstonem, Bella ma jeszcze inne psy i kota.

Robert Pattinson, Kristen Stewart

W związku z zamieszaniem wokół rozstania pary pojawił się temat ich psa. Walczyli o to, kto się nim zaopiekuje. Bear jest mieszańcem, ale dzięki sławie swoich właścicieli, sam doczekał się strony na Facebooku.

Nick Jonas

Nick Jonas jest właścicielem Elvisa przedstawiciela rasy golden retriever. Dostał go na 16. urodziny. Wszyscy bracia mu go zazdroszczą, a fanki zespołu zapewne chciałyby znaleźć się na miejscu tego pupila.

 

nick jonas z psem, piesnick jonas/nationalphotogroup/forum

Ashley Greene

Ashley ma dwa psy rasy Toy Fox Terrier. Starszego, znanego ze zdjęć paparazzi, Marlo i młodszego Theodore.

Ashley Greene/ZAVAR/NATIONAL PHOTO GROUP/ZAVAR/ForumAshley Greene/ZAVAR/NATIONAL PHOTO GROUP/ZAVAR/Forum

Paris Hilton

Paris Hilton jest właścicielką suczki rasy chihuahua. Tinkerbell, czyli Dzwoneczek, bo tak się nazywa maleństwo nie schodzi swojej pani z rąk. Jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli swojej rasy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.