Miley Cyrus, Avril Lavigne, Olivia Wilde: nastoletnie żony i narzeczone

Są młode, a już marzą o ślubie. W Polsce, w przeciwieństwie do Zachodu, związki młodych dziewczyn ze starszymi od nich mężczyznami trwają wyjątkowo długo.
Tom Cruise i Nicole Kidman. Tom Cruise i Nicole Kidman. Plotek.pl

Nicole Kidman i Tom Cruise

Nicole Kidman miała zaledwie 23 lata, gdy zaczęła spotykać się z Tomem Cruisem. On zafascynował ją swoimi pomysłami i życiem celebryty. Wydawało się, że tworzą udany związek, jednak Tom, po 11 latach małżeństwa postanowił zamienić Nicole na młodszą.

Reese Witherspoon

Reese Witherspoon i Ryan Phillippe wzięli ślub po bardzo krótkiej znajomości. Reese miała wtedy 22 lata, Ryan - 23. Mają razem dwójkę dzieci, lecz po dziewięciu latach małżeństwa postanowili się rozwieść.

[[PHOTO: EAST NEWS/AFP Movie star Kate Hudson and boyfriend Chris Robinson from the rock group [[PHOTO: EAST NEWS/AFP Movie star Kate Hudson and boyfriend Chris Robinson from the rock group "the Black Crowes" arrives at the premiere of her new film "Almost Famous" at the Odeon Cinema in London 01 November 2000. The film is the opening movie of the London Film festival.]] Fot. HUGO PHILPOTT EAST NEWS

Kate Hudson

Kate Hudson i aż 13 lat od niej starszy Chris Robinson byli małżeństwem przez siedem lat. Poznali się, gdy Kate miała 21 lat. Chris oświadczył się jej w Walentynki. Para wzięła ślub w 2000 roku i szybko została rodzicami. Rozstali się w 2007 roku.

Cezary Pazura, Edyta Zając Cezary Pazura, Edyta Zając KAPIF.PL/KAPIF

Edyta Zając

Edyta Zając jako żona Cezarego Pazury stała się sławną celebrytką. Para poznała się w pociągu, Edyta ujęła Cezarego szczerością i dojrzałością. Miała wtedy 20 lat, lecz nie przeszkodziło to Cezaremu oświadczyć się jej. Teraz mają córeczkę i czekają na narodziny syna.

Piotr Rubik i Agata Paskudzka Piotr Rubik i Agata Paskudzka wbf

Agata Paskudzka

Agata Paskudzka jest już żoną Piotra Rubika już od kilku lat. Muzyk poznał 19-letnią Agatę podczas finałowej gali konkursu Miss Polonia, juz wtedy nie mógł oderwać od niej wzorku. Oświadczył się po roku znajomości, a po sześciu latach związku, na świat przyszła ich córka - Helenka

Miley Cyrus

Miley Cyrus ma 19 lat i chce zostać żoną Liama Hemswortha, dwudziestodwuletniego aktora. Para poznała się na planie filmu "ostatnia piosenka" i są parą od kilku lat. Raz nawet się rozstali, było to w 2010 roku, ale szybko do sienie wrócili. Liam wręczył Miley pierścionek z 3,5-karatowy brylantem. Mimo, że to ich pierwsza, wielka miłość, mamy dzieję, że przetrwają i będą dobrym małżeństwem.

Tao Ruspoli i Olivia Wilde (Dr House) Tao Ruspoli i Olivia Wilde (Dr House) AP/Chris Pizzello

Olivia Wilde

Olivia Wilde i Tao Ruspoli rozwiedli się po ośmiu latach małżeństwa. Tao, to włoski arystokrata, którego rodzina ma zamek w Vignanello i pałac w Rzymie, gdy oświadczył się Olivii, miała wtedy zaledwie 19 lat.  Ślub wzięli po sześciu miesiącach znajomości.

Avrile Lavigne

Avrile Lavigne i Deryck Whibley byli małżeństwem przez pięć lat. Poznali się, gdy Avril miała 17 lat. Szybki i brawurowy początek ich znajomości - muzyk padł na kolana przed wokalistką, podczas ich trasy koncertowej - nie rokował dobrze na przyszłość.

Rachel Miner

Rachel Miner i Macaulay Culkin to koledzy ze szkoły, zaczęli się spotykać, gdy mieli 17 lat. Pobrali się tuż po osiemnastce, chociaż ten związek nie przetrwał nawet dwóch lat, podobno nadal się przyjaźnią.

 

Ślub w tak młodym wieku ma sens?

Więcej o: