Nina Dobrev o "Pamiętnikach wampirów", miłości i modzie. Co zdradziła w wywiadzie dla "Fashion"?

Zdjęcie pięknej aktorki zdobi okładkę wrześniowego wydania "Fashion". A w nim znajdziecie... ekskluzywny wywiad z Niną! O czym opowiedziała?

O graniu dwóch postaci jednocześnie - Eleny i Katherine

To jest jak obóz rekrutów dla aktora. Robię w tym serialu wszystko, co można sobie tylko wyobrazić - od dramatu po komedię. Były nawet kaskaderskie wyczyny! Muszę dotrzeć ze swoimi emocjami tam, gdzie czasem nie mam ochoty się udawać.

O zakładaniu rodziny

Kiedyś mam zamiar wyjść za mąż i założyć rodzinę, ale na pewno nie w najbliższym czasie. Nie chcę zgapiać z Miley. W tych czasach ludzie późno zakładają rodzinę. Nie mam zamiar być wyjątkiem - to ważne, by mieć czas i energię dla dzieci i drugiego człowieka.

O swojej stylistce - Ilari Urbinati

Potrzebuję współpracownika, a nie dyktatora. Kogoś, kto mnie zrozumie. Kiedy wiesz, że musisz się pojawić na czerwonym dywanie, musisz mieć świetny zespół, który da ci pewność, że wszyscy dopilnują każdego szczegółu.

O przebraniach Eleny i Katherine

Mamy dwa stojaki dla moich postaci - znajdują się w dwóch różnych stronach pokoju. Bardziej komfortowo czuję się w przebraniu Eleny - wtedy mam inną postawę i czuję się swobodniej. Ale kiedy zakładam cokolwiek należącego do stroju Katherine (np. gorset), zmienia się nie tylko moja postawa, lecz także poglądy. Ubrania pomagają wczuć się w rolę.

O spotykaniu się ze starszym mężczyzną

Actress Nina Dobrev   poses at the 63rd Primetime Emmy Awards in Los Angeles September 18, 2011.  (EMMYS-ARRIVALS) REUTERS/Danny Moloshok (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT)

Kobiety stają się dojrzałe szybciej niż mężczyźni. Lubię wyzwania. Lubię, kiedy ktoś mnie inspiruje i czegoś uczy. Bycie z kimś starszym to świadomość, że ma on już w życiu pewne doświadczenie. To dojrzałość - ktoś wnosi do związku swoją wiedzą i sprawia, że rozmowy są inne.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.