Tak się bawi WARSZAWKA! Siwiec, Grycan, Piszczałka i inni ostatniego dnia Sunrise Fashion Festival

Wczoraj zakończyła się pierwsza edycja Sunrise Fashion Festival. Zobaczcie, co celebryci porabiali ostatniego dnia kołobrzeskiego święta mody!

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski

 Natalia Siwiec

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski chętnie korzystają z pięknej pogody lansując się na nadmorskiej plaży. Po długim dniu plażowania para wybrała się na ostatni tego festiwalu pokaz mody. Modelka zsolidaryzowała się z Maciejem Zieniem, autorem najnowszej kolekcji jesiennej, i na czerwonym dywanie pokazała się w kreacji jego pomysłu. Miss Euro dzielnie odrabia lekcję mody - podczas całego festiwalu nie opuściła ani jednego pokazu. Najnowsze trendy to coś, co ją naprawdę kręci!

Siwiec Natalia

Weronika Grycan

Grycan Weronika

Weronika Grycan nie może przestać oddawać się nadmorskim szaleństwom. Po ciężkim dniu w roli instruktorki tańca w końcu nadszedł czas na wygłupy w wodzie.

Grycan Weronika

Zastanawia nas tylko, dlaczego Weronika nie zdjęła skarpetek...

Grycan Weronika

Iza Janachowska

Janachowska Izabela

Izabela Janachowska na pokazie mody pojawiła się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Czyżby to był nowy partner tancerki?

Janachowska Izabela

Łukasz Jemioł

Jemiol Lukasz

Łukasz Jemioł postanowił nie być dłużnym swojemu koledze po fachu. Projektant wziął przykład z Macieja Zienia i, tak jak on poprzedniego dnia, przybył poobserwować jesienne propozycje swojego konkurenta.

Ania Piszczałka

 moda

Wśród modelek prezentujących najnowsze kreacje polskiego projektanta pojawiła się Ania Piszczałka. Podobnie jak w poprzednich dniach, pokaz mody zamykający Sunrise Fashion Festival cieszył się sporym zainteresowaniem wśród wypoczywających w Kołobrzegu gwiazd.

 moda

Robert Kochanek

Kochanek Robert

Katarzyna Borowicz

Borowicz Katarzyna

Więcej o: