Magda Gessler otworzyła nową restaurację: Gwiazdy nie dopisały...

Jak na otwarcie lokalu tak znanej restauratorki, impreza nie cieszyła się dużym powodzeniem wśród celebrytów. Zobacz, kto wpadł!

Bistro Magdy Gessler

Gessler Magdalena Magda

Magda Gessler w sobotę otworzyła kolejną restaurację w Warszawie. Specjalnością bistra mają być zupy, gulasze i kasze. Na imprezie pojawiło się kilku celebrytów.

Magda Gessler

Gessler Magdalena Magda

Gospodyni imprezy jak zwykle na luzie. Wybrała różowo-brązową sukienkę, do której dobrała prześwitujące legginsy. Całość uzupełniła butami na szpilce i modną torebką a'la koszyk.

Piotr Zelt z partnerką

Zelt Piotr partnerka

Na imprezie pojawił Piotr Zelt z młodą i bardzo atrakcyjną partnerką - Moniką Ordowską. Modelka nie ma problemu z prezentowaniem swoich wdzięków! Piotr Zelt dzierżył w ręce prezent dla gospodyni - ciekawe co znajdowało się w pakunku?

Piotr Zelt z partnerką

Zelt Piotr partnerka

Piotr Zelt czerpał ze swojej dziewczyny pełnymi garściami ;)

Julia Pietrucha

Pietrucha Julia, rower

Julia Pietrucha postawiła na zdrowy styl życia - na otwarcie przyjechała na rowerze.

Julia Pietrucha i Ian Dow

Pietrucha Julia partner, rower

Aktorce towarzyszył jej chłopak - Ian Dow. Para słynie z niezobowiązującego stylu: wytarte jeansy i koszula na otwarcie restauracji to dla nich żaden problem!

Julia Pietrucha

Pietrucha Julia partner

Para nic sobie nie robiła z zainteresowania paparazzi i ochoczo pałaszowała specjalność bistra - gulasz z kaszą - popijając go piwem.

Miało być swojsko, bo taką też kuchnię proponuje Magda Gessler w swoim nowym bistro, ale czy restauracja z kaszą i z gulaszem w centrum Warszawy to pomysł, który przyciągnie tłumy? A wy - chcielibyście spróbować gulaszu od Magdy Gessler?

Więcej o: