Rodzinka.pl już niedługo w telewizji! Zobacz, co się działo na konferencji!

W piątek w studiu na Woronicza odbyło się spotkanie z aktorami serialu Rodzinka.pl. Zobacz zdjęcia!

Rodzinka w komplecie

Karolak Tomasz, Kozuchowska Malgorzata, Musial Maciej

Rodzinka.pl jest emitowana na antenie TVP2 od 2011 roku. Pomysł na serial zaczerpnięto z kanadyjskiego formatu "The Parents". Jego scenariusz w 2009 uhonorowano nagrodą w Gemeaux, a w 2010 zdobył nominację do prestiżowej nagrody Gemini Awards. Kanadyjski pierwowzór osiąga najwyższe wyniki oglądalności. Również jego polski odpowiednik, dzięki dobrej obsadzie i doskonałej pracy ekipy pod wodzą Patricka Yoki, podbił serca widzów.

Małgorzata Kożuchowska

Kozuchowska Malgorzata

Dla wielu osób angaż Kożuchowskiej w komediowym serialu był zaskoczeniem. Mało kto wyobrażał ją sobie w tej roli, a jednak aktorka poradziła sobie brawurowo. Grana przez nią Natalia Boska zauroczyła wszystkich. Aktorka długo i cierpliwie odpowiadała na pytania dziennikarzy. Zdradziła nam, że nie może doczekać się scen, które będzie już niedługo kręciła z Tomaszem Karolakiem w plenerze - małżeństwo Boskich jedzie na wakacje.

Tomasz Karolak

Karolak Tomasz

Ludwik Boski, choć może nie jest standardowym amantem, to rozmiękcza kobiece serca. Karolak i Kożuchowska stworzyli wspaniały aktorski duet. To między innymi dzięki nim serial ma tak wysoką oglądalność. Do Tomasza Karolaka ustawiła się długa kolejka chętnych do rozmowy dziennikarzy. Aktor tryskał dobrym humorem.

Maciej Musiał

Musial Maciej

Maciej Musiał to prawdziwy przystojniak. Ulubieniec nastolatek był znakomitym humorze. Grany przez Musiała Tomek zapisze się na prawo jazdy i będzie miał trochę kłopotów ze swoją dziewczyną, Magdą. A Maćka czekają teraz wakacje. Rodzinka.pl ma miesiąc przerwy w zdjęciach. Młody aktor zdradził nam, że najprawdopodobniej wyjedzie gdzieś z rodzicami. Pracuje też na planie serialu "Hotel 52".

Olga Kalicka

Olga Kalicka

W serialu na dobre zagości też postać grana przez Olgę Kalicką, czyli Magda - dziewczyna Tomka. Sympatia najstarszego syna Boskich będzie musiała zabiegać nie tylko o względy swojego chłopaka, lecz także zdobyć przychylność jego mamy. Czy zakochana w swoich synach Natalia Boska zaakceptuje Magdę? Urocza Olga powiedziała nam, że na Facebooku piszą do niej wiele fanek Maćka Musiała z prośbą o jego numer telefonu.

Czego się spodziewać?

Karolak Tomasz, Kozuchowska Malgorzata, Musial Maciej

Nowy, trzeci sezon rusza już od września i tym razem odcinki Rodzinki.pl będzie można oglądać na antenie TVP2 w piątkowe wieczory.

Karolak Tomasz

Wszystkich widzów czeka sporo niespodzianek. Synowie państwa Boskich odkryją, czym jest prawdziwa miłość, nawet mały Kacper będzie miał swoją sympatię.

Kozuchowska Malgorzata

Jednak sympatyczna rodzinka będzie musiała zmierzyć się także z wyzwaniami, Kuba będzie zmuszony zmienić szkołę ze względu na kiepskie zachowanie, natomiast bohaterka Małgosi Kożuchowskiej rozpocznie swoją przygodę z Facebookiem.

Więcej o: