Casillas w slipkach, Sergio bez koszulki. MISTRZOWIE w szatni po meczu

Zwycięzcy finału szaleli ze szczęścia w szatni. I robili sobie fotki, niektóre nawet w negliżu :)

Gerard Pique z siatką na szyi

Gerard Pique, Carles Puyol

Gerard Pique należy do najaktywniejszych użytkowników portali społecznościowych spośród graczy hiszpańskiej drużyny. Tuż po meczu na jego Twitterze pojawiły się zdjęcia z szatni. Panowała tam szampańska atmosfera! Gerard zrobił sobie fotkę z Carlesem Puyolem, który ze względu na kontuzję mecze kolegów oglądał z trybun. Po finale cieszył się jednak wraz z nimi.

Gerard Pique, Carles Puyol, Iker Casillas

Hiszpańscy gracze szaleli ze szczęścia. Na szyi Pique znalazła się nawet... siatka z bramki, którą po meczu wyciął nożyczkami. Chwilę po meczu w Sieci znalazł się także wpis partnerki piłkarza.

Shakira

Gratulacje, Hiszpanio! Przeszliście dzisiaj do historii! - napisała Shakira. A Ty, moja trójko... (Pique gra w koszulce z takim numerem - przyp. red.) 18 tytułów, 8 na Twoim koncie! Jak ja jestem z Ciebie dumna!

Pepe Reina się wygłupia

Pepe Reina

 

Gerard Pique opublikował też na Facebooku filmik, w którym główną rolę "zagrał" Pepe Reina. Zrobione w samolocie do Madrytu nagranie przedstawia rezerwowego bramkarza parodiującego stewardessę. Komiczna prezentacja obsługi kamizelki ratunkowej rozbawiła kolegów piłkarza. Wzbudziła też zainteresowanie innych pasażerów samolotu.

Filmik możecie obejrzeć tutaj.

Iker Casillas... w slipach

Iker Casillas, Gerard Pique

Na profilu Pique można znaleźć również zdjęcie Gerarda z roześmianym Ikerem Casillasem. Panowie razem trzymają puchar mistrzostw Europy. Fotograf złapał słynnego bramkarza w samych slipach... Iker również wrzucił fotki z szatni na swój profil facebookowy. Jak widać, każdy z graczy chciał znaleźć się na zdjęciu z cennym trofeum. Trudno im się dziwić! Naprawdę się napracowali, by je zdobyć. Casillas zrobił sobie fotkę z Jesusem Navasem...

Iker Casillas

...i z Pepe Reiną oraz Victorem Valdesem, czyli rezerwowymi bramkarzami reprezentacji Hiszpanii. Do zdjęcia Iker założył nawet koszulkę Reiny.

Iker Casillas

Casillas i nieoczekiwany gość

W szatni zwycięskiej drużyny zjawił się też nieoczekiwany gość. Piłkarzy odwiedził hiszpański tenor Placido Domingo. Casillas był wyraźnie zachwycony.

Iker Casillas

Nawet Maestro przyłączył się do zabawy! - opisał zdjęcie na Facebooku.

Szczęśliwy Alvaro Arbeloa

Puchar przechodził z rąk do rąk. Alvaro Arbeloa nie opuścił okazji, aby uwiecznić ten moment na zdjęciu i podzielić się nim ze swoimi fanami.

Alvaro Arbeloa

Cesc Fabregas i potrójna korona

cesc fabregas

Cesc Fabregas sfotografował się z pucharem i medalem.

Mamy TRIPLET! - skomentował fotkę.

Hiszpanie jako pierwsi w historii obronili tytuł mistrzów Europy. Dwa lata temu zostali też mistrzami świata.

W szatni pojawił się puchar, który Hiszpanie zdobyli cztery lata temu na boiskach Austrii i Szwajcarii. To dopiero fotka! Swoją drogą, czy to butelka piwa obok lewej nogi piłkarza? :)

cesc fabregas

Andres Iniesta: To dla was!

Andres Iniesta

Andres Iniesta jak zwykle zachował się skromnie. Podziękował wszystkim kibicom i zadedykował im zwycięstwo.

Zakochany Sergio Ramos

Sergio Ramos

Sergio Ramos zadedykował zwycięstwo swojej dziewczynie. Romantyk z niego! Fotkę z trofeum podpisał tak:

A to... dla ciebie, dla mnie, dla nas. Dzięki, że zawsze przy mnie jesteś!

I ułożył palce w kształt litery "L". Jego ukochana nazywa się Lara Alvares.

Viktor Valdes z przyjacielem

Viktor Valdes

Victor Valdes i Andres Iniesta są wielkimi przyjaciółmi. Grają razem także w FC Barcelonie. Bramkarz wrzucił na Twittera ich wspólne zdjęcie.

Oto zdjęcie z moim bratem Andresem. Liczę na to, że jutro zostanie uznany za najlepszego gracza turnieju. Uściski! - głosi podpis pod fotką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.