Kibicowanie na Ukrainie, teledysk w Barcelonie i relaks w Polsce! Wiemy, co Shakira robiła przez ostatnie dni!

Kolumbijska wokalistka intensywnie spędza czas w Europie! I chwali się tym na Twitterze.

Shakira znowu z Sopocie

Colombian singer Shakira (C) is pictured in the stands during the Group C Euro 2012 soccer match between Spain and Croatia at the PGE Arena in Gdansk, June 18, 2012.  REUTERS/Juan Medina (POLAND  - Tags: SPORT SOCCER)

Shakira, zgodnie z informacjami naszego źródła, wróciła z Doniecka do Polski. Wczoraj pisaliśmy, że wokalistka po meczu miała wrócić do Grand Hotelu w nadmorskim kurorcie. Gwiazda dotarła na miejsce około piątej nad ranem.

Shakira przyjechała do hotelu o 5 rano. Od razu udała się do swojego pokoju, gdzie przebywa do teraz. - zdradza nam źródło. - Do hotelu zjechali się tez hiszpańscy piłkarze i ich żony.

Nadal poszukujemy zdjęć z jej powrotu do Polski:) Jak tylko je dorwiemy, od razu się nimi z Wami podzielimy.

Shakira na stadionie w Doniecku

Shakira

Narzeczona Gerarda Pique wspierała swojego partnera na stadionie w Doniecku. Reprezentacja Hiszpanii walczyła z Francją o wejście do półfinału. Shakira na swoim profilu na Twitterze umieściła zdjęcie sprzed wejścia na trybuny. Fotografię opatrzyła zabawnym opisem.

Zdjęcie na Ukrainie. Następnie Czerwoni, bycie kibicką jest bardzo wyczerpujące :) Shak - napisała.

Skoro przed meczem była taka zadowolona, to ciekawe, co działo się po meczu, który wygrała drużyna Hiszpanii wynikiem 2:0. A pamiętajmy, że Latynoska jest bardzo ekspresyjna w kibicowaniu i dopingowaniu drużyny, w której gra jej chłopak:

18.06.2012 GDANSK, ARENA GDANSK . PIOSENKARKA SHAKIRA (C) PODCZAS MECZU CHORWACJA - HISZPANIA ( GRUPA C EURO 2012 ) .  FOT. DOMINIK SADOWSKI / AGENCJA GAZETA

Teledysk w Barcelonie

shakira

Zanim Shakira dotarła na Ukrainę, przebywała w Barcelonie, gdzie nagrywała teledysk do swojego kolejnego singla. Widać, że piękność nie marnuje czasu i aktywnie spędza swój czas, łącząc obowiązki kibicki z powinnościami zawodowymi. Na jej profilu na Twitterze pojawiło się zdjęcie z planu zdjęciowego.

Zdjęcie z wczorajszego nagrywania klipu... już wkrótce - dodała.

Wierny Brat

KDNPIX.COM - 22JUNE12 BARCELONA, SPAIN SHAKIRA FILM THE NEW VIDEOCLIP IN BARCELONA NON EXCLUSIVE BY KDNPIX.COM   NO SPAIN RIGHTS!

Shakira do Barcelony pojechała ze swoim bratem Tonym. Rodzeństwo jest bardzo sobie bliskie, więc nie zdziwiła nas jego obecność w Hiszpanii. Artystka wzbudza tam ogromne zainteresowanie mediów, a fotoreporterzy nie odstępują gwiazdy na krok. Mimo tej niekomfortowej sytuacji,na twarzy Shakiry jak zwykle gościł uśmiech. Ona jest niesamowita! :)

Nagrania w Radio Gdańsk

shakira

Zanim "Shaka" udała się do Barcelony, swoje obowiązki zawodowe wykonywała... w gdańskim radiu! Wokalistka nagrywała w Polsce utwory na swoją najnowszą płytę. Artystka miała do dyspozycji studio o dowolnej porze, bez limitów czasowych. Polscy fani zapewne będą zachwyceni świadomością tego, że nowe hity piękności powstają właśnie w naszym kraju. Co ciekawe, mimo wielkiej tajemnicy, którą była owiana jej obecność w Radiu Gdańsk, fani dowiedzieli się, gdzie artystka przebywa. Prędko pojawili się pod budynkiem studia. Gdy gwiazda wychodziła zmęczona po pracy, zastała tam grupkę fanek. Z cierpliwością rozdawała im autografy i pozowała do wspólnych zdjęć.

Więcej o jej wizycie w radiu przeczytasz na www.namonciaku.pl

Relaks i wypoczynek

Artystka ostro wzięła się do pracy, ale wcześniej pozwoliła sobie na chwile relaksu. Po przyjeździe do Polski, z chęcią korzystała z pięknej pogody, wykorzystując ją np. na jazdę na rowerze. Wielokrotnie była również widziana, gdy spacerowała po gdańskich uliczkach. Latynoska i jej brat Tony najwyraźniej w Polsce poczuli się jak w domu.