Tak się bawi warszawka: Biegający Dowbor, Żebrowski z rodziną i Janachowska w kapeluszu

Ten weekend celebryci spędzili nietypowo. Zamiast imprezy w głośnym klubie, wybrali aktywny odpoczynek w plenerze. Mogli wybrać jedną z dwóch ciekawych propozycji. Kto pojawił się na zawodach polo, a kto wybrał charytatywną przebieżkę po Polu Mokotowskim?

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz

Ibisz Krzysztof syn dziecko, Nowak Ibisz Anna

Wśród gwiazd, które zdecydowały się na wzięcie udziału w charytatywnym biegu "Samsung Irena Run", największą uwagę fotoreporterów zwracał Krzysztof Ibisz. Gwiazdor pojawił się na Polu Mokotowskim, gdzie zorganizowano imprezę, w towarzystwie synów i byłej żony Anny Nowak.

krzysztof ibisz

anna nowak-ibisz, krzysztof ibisz

Eksmałżonkowie z werwą podeszli do zadania. Udało im się przebiec cały dystans, czyli 5 kilometrów!

Michał Żebrowski z rodziną

michał żebrowski

Aktor bardzo rzadko pojawia się na imprezach celebrytów. Dla sportowego eventu organizowanego w szczytnym celu zrobił jednak wyjątek. Żebrowskiemu dzielnie kibicowała jego piękna żona Aleksandra razem z 2-letnim synkiem pary.

Zebrowski Michal zona syn dziecko

Paulina Chylewska z rodziną

Chylewska Paulina corka dziecko maz

Paulina Chylewska na imprezie wypełniała swoje obowiązki służbowe. A w wolnych chwilach szalała z mężem i córeczką, którzy towarzyszyli pięknej prezenterce.

Tomasz Kammel

Kammel Tomasz Tomek

Tomasza Kammela nie wspierała wprawdzie ukochana Kasia Niezgoda, jednak prezenter i tak świetnie poradził sobie z 5-kilometrowym dystansem biegu.

Maciej Dowbor

maciej dowbor

Swoich sił w zawodach spróbował też Maciej Dowbor. Trzeba przyznać, że prezenter Polsatu ma niezłą kondycję!

Ramona Rey

ramona rey

Znana z ekscentrycznych stylizacji Ramona Rey tym razem założyła wygodny sportowy strój. Trzeba przyznać, że gwiazda może pochwalić się naprawdę niezłymi nogami!

Karolina Szostak

Szostak Karolina

Seksowna prezenterka Polsatu tym razem nie eksponowała swojego obfitego biustu. Jednak i tak nie zdołała skryć się przed fotoreporterami.

Bilguun

Billguun Ariunbataar

Prezenter TVN nie spróbował wprawdzie swoich sił w bieganiu, ale dzielnie kibicował znanym kolegom.

Agnieszka Popielewicz

Popielewicz Agnieszka

Z podobnego założenia wyszła prezenterka konkurencyjnego Polsatu. Agnieszka Popielewicz kibicowała koledze z programu "Się kręci", Maćkowi Dowborowi.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski

Krolikowski Pawel, Ostrowska Krolikowska Malgorzata

Aktorska para lubi spędzać aktywnie czas. Rzadko można ich spotkać na bankietach, ale kiedy w grę wchodzi impreza na świeżym powietrzu, Królikowscy wchodzą w to!

Jan Mela

Mela Jan

Jan Mela to żywy dowód na to, że nawet mimo przeciwności losu można pozostać aktywnym, a przede wszystkim - optymistycznie nastawionym do życia człowiekiem. Tak trzymać!

Kasia Klich

Klich Kasia Katarzyna

Na Polu Mokotowskim pojawiła się też Kasia Klich. Wiosenna, uśmiechnięta, ale bez ochoty na bieganie.

Irena Szewińska

irena szewińska

Nad zawodnikami czuwała Irena Szewińska. Znakomita polska biegaczka nie tylko patronowała przedsięwzięciu, ale też udzielała amatorom biegania fachowych porad. Lekkoatletka ma 66 lat, jednak patrząc na jej figurę, dalibyśmy Szewińskiej najwyżej 40! To dobry przykład dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad tym, czy warto biegać. Odpowiedź jest jedna: WARTO!

Monika Dryl

Dryl Monika

Monika Dryl nie skusiła się na bieganie, jednak wybrała się na zawody polo. Aktorka pojawiła się na imprezie razem ze swoim synkiem Antosiem.

Dryl Monika, dziecko

Marek Włodarczyk

marek włodarczyk

Prawdziwą furorę na zawodach zrobił Marek Włodarczyk. Aktor okazał się nie tylko dobrym jeźdźcem, ale też prawdziwą duszą towarzystwa.

Milowicz Michal, Pierscionek Kasia Katarzyna, Wlodarczyk Marek

Izabela Janachowska

izabela janachowska

Izabela Janachowska ubrała się stosownie do okazji. Niczym wielbicielka polo z okresu międzywojnia założyła wymyślne nakrycie głowy.

Michał Milowicz

Milowicz Michal

Z uroków popołudnia na świeżym powietrzu postanowił też skorzystać Michał Milowicz. Trzeba przyznać, że aktor prezentował się bardzo stylowo.

Kasia Nova

kasia nova

O kapeluszu nie zapomniała też piosenkarka Kasia Nova.

Kasia Pierścionek

Pierscionek Kasia Katarzyna

Aktorka, znana m.in. z ról w "Złotopolskich" i "Pierwszej miłości", była prawdziwą ozdobą imprezy. Uśmiechnięta, dziewczęca i piękna: Nic dziwnego, że fotoreporterzy dosłownie oszaleli na jej punkcie.

Pierscionek Kasia Katarzyna, Wlodarczyk Marek