TAK polscy celebryci spędzali majówkę! Gdzie byli i co robili?

Polskim gwiazdom też należy się chwila wytchnienia. Celebryci, korzystając z pięknej pogody, wybrali się na majówkę, by nabrać sił przed nowymi wyzwaniami.

Doda

doda

Doda jest ostatnio niezwykle aktywna na swoim profilu na Facebooku. To nie lada gratka dla fanów kontrowersyjnej piosenkarki. Rabczewska na bieżąco zdaje relację ze swojego krótkiego urlopu. Artystka swoją majówkę rozpoczęła dość aktywnie. Korzystając z pięknej, słonecznej pogody, wsiadła na swój różowy (a jakże!) rower i ruszyła na wycieczkę po swoim rodzinnym Ciechanowie.

Zadowoleni mieszkańcy miasta mieli nadzieję, że Doda spędzi w Ciechanowie trochę czasu. Okazuje się, że Doda majówkę wolała spędzić bardziej aktywnie. Kilka dni później umieściła zdjęcie z drogi do Margonina. Opatrzyła to odpowiednim komentarzem.

Otwarty dach, słońce, Britney w głośnikach i rura na Mazuryyyyy:)))) nie martwcie się niczym, uśmiechnijcie się i pamiętajcie,że ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy!!!! Atak na majówkę kochani ♥

doda

Okazuje się, że Doda nie lubi marnować wolnego czasu. Zamiast lenić się na plaży, postanowiła nauczyć się czegoś nowego. Wybór padł na sporty wodne. Trzeba przyznać, że Doda nawet w piance wygląda sexy.

doda

Uczę się wake-a:) masakraaaaaa- dopisała.

doda

Mimo, że Doda pojechała na majówkę bez Błażeja, z którym prawdopodobnie się rozstała, nie mogła narzekać na brak ludzi wokół siebie. Spędzała czas z całkiem dużą ekipą. Wygląda na to, że bardzo zżyła się z nowymi znajomymi. Nawet podziękowała im za chwile wytchnienia od wielkiej popularności.

pozdro Margonin i dzięxxx wszystkim za mega chillout-owy czas ♥ ps: spoko ,ze mam funkcję ,która ogarnia oczy na tej focie:))))))

doda

 


Natalia Lesz

natalia lesz


Zapracowana wokalistka wróciła niedawno z Nowego Jorku, jednak nie w głowie jej przesiadywanie w Warszawie. Zwłaszcza, kiedy na dworze wysokie temperatury i wszechobecne słońce. Gwiazda spędziła majówkę razem z Martą Tarnowską w pięknym Kazimierzu Dolnym. Na swoim Facebooku podzieliła się oczywiście z fanami radosnymi fotkami z wyjazdu. Widać, że przyjaciółki świetnie się razem bawiły.

Maja Sablewska

maja sablewska

Majowemu szaleństwu dała się też ponieść Maja Sablewska. Menedżerka gwiazd postanowiła wybrać się nad polskie morze. Połączyła w ten sposób przyjemne z pożytecznym - nie tylko odpoczęła z dala od Warszawy, ale też wspierała swojego ukochanego, Wojtka Mazolewskiego, który grał koncert w Gdyni.

maja sablewska

Dawid Woliński

dawid woliński

Dawid Woliński wybrał wypoczynek na najwyższym poziomie. Projektant odpoczywał na greckiej wyspie Mykonos. Woliński z dumą prezentuje na Facebooku zdjęcia swojej umięśnionej klaty. Ten fakt skomentowała złośliwie Karolina Korwin Piotrowska, która wyraziła swoją nadzieję, że nie spadną mu kąpielówki. Juror programu "Top Model. Zostań modelką" najwyraźniej nic sobie z tego nie robi i najzwyczajniej w świecie cieszy się słońcem.

dawid woliński

dawid woliński

Sasha Strunin

sasha strunin

Wokalistka niestety nie mogła sobie pozwolić na wyjazd z Warszawy. Sasha pracuje nad swoją płytą i właściwie nie wychodzi ze studia nagraniowego. No, może w czasie majówki udzieliła sobie małej dyspensy, bo można ją było spotkać w jednym ze stołecznych parków, gdzie... szalała na quadzie.

Ewa Farna

ewa farna

Nie zazdrościmy młodziutkiej piosenkarce. Słoneczną majówkę spędziła... w domu, ucząc się do matury! Gwiazda zdaje w tym roku egzamin dojrzałości i na jakiś czas musi niestety zaszyć się w domowym zaciszu z książkami. Życzymy Farnej połamania pióra!

ewa farna

ewa farna

Marina Łuczenko

marina łuczenko

Śliczna piosenkarka zdecydowała się w tym roku na wyjazd do Zielonej Góry. Na plażowanie w mieście nie ma wprawdzie co liczyć, jednak Marina i tak świetnie się bawiła. Spotkania z przyjaciółmi, imprezy i kolorowe drinki - nic dziwnego, że gwieździe dopisywał humor.

marina łuczenko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.