To ona jest FAWORYTKĄ "Must be the music"! Wygra finał? WYWIAD z KASIĄ MOŚ

Tuż przed finałem przypominamy wywiad z ulubienicą widzów show Polsatu. Myślicie, że to będzie szczęśliwy dzień dla Kasi?
Kasia Moś Kasia Moś fot. Polsat

Występ półfinałowy - biorę za to odpowiedzialność

W pierwszym etapie "Must be the music" Kasia Moś oczarowała jurorów i publiczność. Adam Sztaba już wtedy powiedział jej, że jest faworytką do zwycięstwa w całej edycji muzycznego show. Występ półfinałowy rozczarował jednak jurorów i ostudził ich entuzjazm.

Widzowie byli jednak odmiennego zdania. Uczestniczka awansowała do finału z największą ilością głosów w odcinku. Spytaliśmy ją, co sądzi o swoim wykonaniu i jak odnosi się do słów jurorów.

Pomimo wszystko cieszę się, że wybrałam właśnie utwór "Czerwony jak cegła", takie teksty mają dla mnie ogromną wartość, nie chciałam więc ingerować w ten tekst i przerabiać go na żeński.  - mówi Kasia Moś. - Szanuję każdego z jurorów i liczę się z ich zdaniem, jednak podejmuję decyzje samodzielnie i biorę za nie odpowiedzialność.

Katarzyna Mo?? TYLKO MUZYKA. MUST BE THE MUSIC TRZECIA EDYCJA - 1 ODCINEK LIVE, HALA MERA, 15.04.2012 STUDIO69 - Pawe??? M A Z U R E K

Mimo tego po ogłoszeniu wyników Kasia nie wyglądała na szczególnie zadowoloną. Chociaż może to z zaskoczenia?

Katarzyna Mo??, Tomasz Madzia TYLKO MUZYKA. MUST BE THE MUSIC TRZECIA EDYCJA - 1 ODCINEK LIVE, HALA MERA, 15.04.2012 STUDIO69 - Pawe??? M A Z U R E K

Kasia Moś Kasia Moś fot. Polsat

Szanse na zwycięstwo? Mam takie same jak wszyscy

Negatywne opinie składu sędziowskiego odnośnie utworu "Czerwony jak cegła" nie zmieniły ich przekonania o tym, że dziewczyna ma największą szansę na wygranie programu spośród wszystkich uczestników. Czy Kasia Moś czuje się faworytką? Czy śledzi występy swoich rywali?

Sam udział w półfinale tego programu był dla mnie ogromnym wyróżnieniem, dlatego finał to już totalne szaleństwo. Oczywiście, że śledzę występy innych uczestników, to wyjątkowi i bardzo utalentowani ludzie. Nie uważam się absolutnie za faworytkę i sądzę, że każdy ma takie same szanse na wygraną. Nie traktuję nikogo jak rywala - raczej jak ludzi, którzy tak samo jak ja próbują spełniać swoje marzenia.

Katarzyna Mo?? TYLKO MUZYKA. MUST BE THE MUSIC TRZECIA EDYCJA - 1 ODCINEK LIVE, HALA MERA, 15.04.2012 STUDIO69 - Pawe??? M A Z U R E K

Kasia Moś Kasia Moś fot. Polsat

Pussycat Dolls - przygoda mojego życia

O Kasi Moś zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy niespodziewanie nikomu nieznana Bytomianka otrzymała angaż do zespołu The Pussycat Dolls. Jak sama zainteresowana wspomina pobyt w Stanach Zjednoczonych? Czy miał on wpływ na decyzję o zgłoszeniu się do "Must be the music"?

Znalezienie się w zespole Pussycat Dolls Burlesque Review to był czysty przypadek, który czasem sprawia, że w naszym życiu dzieje się coś niezwykłego. Była to niewątpliwie przygoda mojego życia. To, co wydarzyło się w Stanach, dało mi naprawdę pozytywnego kopa, sprawiło, że bardziej wierzę w swoje umiejętności wokalne i udowodniło, jak zaskakujące potrafi być życie.

 TYLKO MUZYKA. MUST BE THE MUSIC TRZECIA EDYCJA - CASTING, HALA MERA, 27.01.2012 STUDIO69 - Pawe??? M A Z U R E K

Kasia Moś Kasia Moś fot. Polsat

Stres mnie motywuje

Spytaliśmy Kasię także o to, jak bardzo półfinałowy występ na żywo różnił się od wcześniejszego, który widzowie Polsatu obejrzeli z opóźnieniem.

Każdemu występowi towarzyszy stres, ale moim zdaniem jest on z reguły motywujący. Sama świadomość, że występ jest na żywo i nie można pozwolić sobie na pomyłkę na pewno sprawia, iż czujemy na sobie ogromną odpowiedzialność. - odpowiedziała Kasia Moś.

 TYLKO MUZYKA. MUST BE THE MUSIC TRZECIA EDYCJA - CASTING, HALA MERA, 27.01.2012 STUDIO69 - Pawe??? M A Z U R E K

Kasia Moś Kasia Moś fot. Polsat

Muzyka - moja przyszłość

Zastanawiało nas także, jaką przyszłość ma w planach finalistka. Czy śpiew to dla niej poważna sprawa, czy tylko niezobowiązujące hobby?

Już od najmłodszych lat wiedziałam, że to właśnie z muzyką chcę wiązać swoją przyszłość. Nie wyobrażałam sobie innej drogi. Jedynie muzyka i opieka nad zwierzętami są w stanie dać mi pełnię szczęścia.

Nawet jeśli Kasia Moś nie wygra programu, na pewno nie zrezygnuje z kariery wokalnej. To się nazywa pasja!

Katarzyna Mo??, El??bieta Zapendowska TYLKO MUZYKA. MUST BE THE MUSIC TRZECIA EDYCJA - 1 ODCINEK LIVE, HALA MERA, 15.04.2012 STUDIO69 - Pawe??? M A Z U R E K