Rafał Maserak to polski Casanova! Lubi kobiety, które...

Prawdziwy Casanova wśród tancerzy obecnie spotyka się z Weroniką Marczuk. To nie pierwszy jego głośny romans. Jakie cechy pociągają Maseraka w kobietach?

Starsza

Nie od dziś wiadomo, że Rafał Maserak gustuje w dojrzałych kobietach. Tancerz ma 28 lat. Jego najgłośniejszy związek to ten z Małgorzatą Foremniak. Poznali się w 2005 w "Tańcu z gwiazdami". Aktorka była wtedy jeszcze związana z reżyserem Waldemarem Dzikim. Ale uczucie do młodszego o 17 lat tancerza zwyciężyło.

Rafał Maserak, anita Kopiec

W 2010 roku Maseraka zaczęto widywać już z nową partnerką, kilka lat starszą Anitą Leśniak-Kopiec. Związek był poważny, para nawet zamieszkała razem na warszawskim Mokotowie. Jednak jakiś czas temu się rozstali.

Teraz nadszedł czas Weroniki Marczuk, od której tancerz jest młodszy o 12 lat.

Marczuk Weronika, Maserak Rafal

Małym wyjątkiem jest Kamila Kajak, z którą Rafał Maserak był związany kilka lat temu. Są rówieśnikami.

Była Maseraka twierdzi, że tancerz był o nią bardzo zazdrosny. Była Maseraka twierdzi, że tancerz był o nią bardzo zazdrosny. kapif

Blondynka

Jak widać, dla tancerza kolor włosów ma znaczenie. Wszystkie jego ukochane to atrakcyjne blondynki.

PHOTO: BARTOSZ KRUPA/EAST NEWS  WARSZAWA 25/05/2007  KONCERT ADAMA SZTABY, PROMOCJA NOWEJ MARKI W BRANZY MUZYCZNEJ - "MYPLACE"  N/Z: MALGORZATA FOREMNIAK I RAFAL MASERAK

I tu znowu mały wyjątek potwierdzający regułę. Kamila Kajak ma ciemne włosy.

 Kajak Kamila, Rafa? Maserak

Weronika Marczuk, Rafał Maserak. Weronika Marczuk, Rafał Maserak. KAPIF

Szczupła

Tancerz zawsze trzyma formę. Dlatego też gustuje w szczupłych, wysportowanych kobietach. Małgorzata Foremniak i Weronika Marczuk udowodniły, że są gibkie i świetnie tańczą. A Anicie Leśniak figury może pozazdrościć niejedna kobieta. Idealne partnerki dla tancerza.

Maserak i Foremniak (Eastnews/SE)

Weronika Marczuk-Pazura, Cezary Pazura Weronika Marczuk-Pazura, Cezary Pazura kapif

Rozwiedziona i po przejściach

Kolejna wspólna cecha wszystkich ukochanych Rafała Maseraka. Foremniak, Kopiec i Marczuk to kobiety doświadczone.

Małgorzata Foremniak miała dwóch mężów. Z drugim, reżyserem Waldemarem Dzikim, żyła wiele lat w separacji. Rozwiedli się dopiero w listopadzie zeszłego roku.

Modelka Anita Leśniak-Kopiec również jest po rozwodzie. Z byłym mężem, biznesmenem, rozstała się w 2010 roku.

Maserak Rafal partnerka

Rozwódką jest także Weronika Marczuk. Jej mężem był Cezary Pazura. Obecna partnerka Maseraka była bohaterką jednej z najgłośniejszych afer korupcyjnych ostatnich lat. W 2009 roku oskarżono ją o przyjęcie łapówki. To wtedy usłyszeliśmy o agencie Tomku. A Weronice zawalił się świat. Cezary Pazura wydał oświadczenie, w którym kompletnie odciął się od byłej żony, została zwolniona z "You Can Dance", a jakiś czas po tym rozstała się z ukochanym, Maciejem Gołyźniakiem. Wszystkie zarzuty okazały się nieprawdziwe i w 2011 postępowanie w sprawie Marczuk umorzono.

Małgorzata foremniak, Ola Jędruszczak. Małgorzata foremniak, Ola Jędruszczak. Forum

Kocha dzieci

Rafał Maserak lubi kobiety z instynktem macierzyńskim. Małgorzata Foremniak ma troje dzieci - Aleksandrę z małżeństwa z Tomaszem Jędruszczakiem oraz dwoje adoptowanych dzieci z Waldemarem Dzikim - Milenę i Patryka.

 Anita Leśniak - Kopiec, Rafał Maserak

Anita Leśniak-Kopiec ma natomiast 5-letnią córkę. Maserak podobno świetnie dogadywał się z dziewczynką i uwielbiał się nią opiekować.

Weronika Marczuk

Natomiast Weronika Marczuk w wielu wywiadach podkreślała, że bardzo chce mieć dzieci. W "Gali" powiedziała:

Jestem gotowa na wszystko. Nie boję się. Myślę, że mam jeszcze pięć lat, żeby urodzić własne dziecko. Bardzo tego pragnę. Ale nie napinam się, nie stresuję. Już wiele przeszłam i wiem, że taki strach, że się nie uda, to ślepa uliczka.