Oni dorośli i rozczarowali fanów!

Zaczynali w bardzo młodym wieku jako niewinne dzieciaki. Dziś są już dojrzalsi i poznają te strony dorosłego życia, jakich wcześniej nie znali... Seks, imprezy i narkotyki przestają być im obce. Ich najmłodszym fanom trudno sobie z tym poradzić!

Selena Gomez

Propozycja sesji w Playboyu, a potem wystąpienie na okładce magazynu, które oferuje kobietom seks-porady - to wszystko w wykonaniu Seleny Gomez bardzo zdziwiło i rozczarowało jej najmłodszych fanów. Większość z Was uważa, że Sel - jako że jest już pełnoletnia - ma prawo robić, co jej się podoba. Wyobraźcie sobie jednak, co czują dzieci, które pokochały jej role w dziecięcych produkcjach. Dla niektórych z nich takie okładki mogą być niezłym szokiem. Z ich komentarzy na forach internetowych wynika, że tak rzeczywiście jest...

Daniel Radcliffe

Pierwszym nieprzyjemnym odkryciem dotyczącym Daniela było dla jego młodych fanów to, że jest alkoholikiem. Teraz jednak tak usilnie pracuje na to, aby przestano go uważać za dziecięcą gwiazdę, że udziela coraz bardziej prowokujących wywiadów! Niedawno opowiedział o tym, że planuje zagrać w filmie, w którym wystąpi nago. Mówił też, jakie woli owłosienie u dziewczyn "tam na dole". I dodał, że mnóstwo fanek proponuje mu seks!

Miley Cyrus

Najpierw afera z marihuaną, a potem papierosy. Gwiazdka długo nie chciała się przyznawać do swojej sympatii do obu tych używek. Gdy jednak w sieci zaczęły się pojawiać jej zdjęcia z papierosem, a filmiku, na którym widać, jak pali marihuanę, nie dało się wytłumaczyć paleniem szałwii, Miley już się z niczym nie kryje.

Najbardziej jednak zdziwiły jej zdjęcia z tortem dla Liama...

Emma Watson

Grzeczna i poukładana, mądra i ambitna - czy aby na pewno? Jej znajomi twierdzili, że był taki okres, kiedy wlewała w siebie niesamowite ilości alkoholu.

Jednak najbardziej zdziwiła jej metamorfoza spowodowana promocją filmu "My week with Marilyn". Czerwona szminka, coraz odważniejsze suknie... Nie wszystkim się to podoba. Kotkowi odpowiada, ale czy jej najmłodsi fani to zaakceptują?

Vanessa Hudgens

Ma już 23 lata. Jednak jej pierwsza wpadka miała miejsce już kilka lat temu... W ciągu ostatnich kilku lat w sieci regularnie pojawiały się kolejne nagie zdjęcia gwiazdki. Robiła je wtedy dla swojego chłopaka, Zaca Efrona. Dostały się jednak w ręce hakerów i okrążyły cały świat.

Fani gwiazdki Disneya byli wtedy w szoku... A co na to sama Nessa?

Dowiedziałam się o tym od mojego menadżera. Słyszeliśmy, że jakaś historia ma zrobić furorę wśród tabloidów i myślałam sobie: "Co?!?". Kilka dni później zdjęcia zostały ujawnione, gdy byłam na wakacjach w Australii. Dzięki Bogu, że nie byłam wówczas w domu - to byłoby straszne, gdybym znajdowała się tam. Czuję się teraz lepiej, ale szczerze powiedziawszy, nie lubię o tym opowiadać. To było coś, co miało pozostać prywatne, jednak nawet jeśli już takie nie jest, chciałabym traktować to tak poufnie, jak się da. To było bardzo traumatyczne przeżycie i jest mi niesamowicie przykro, że tak się stało. Mam nadzieję, że wszyscy moi fani mogą uczyć się na moich błędach i podejmować mądre decyzje. Jednak nie mogłabym przejść przez to wszystko, gdybym nie była ze swoją rodziną, przyjaciółmi i fanami, którzy wspierali mnie przez cały czas.

Vanessa Hudgens

Więcej o: