Oto zwycięzcy People's Choice Awards 2012!

Kto okazał się największym zwycięzcą, a kto największym przegranym? Czy wszystkie gwiazdy zasłużyły według Was na swoje statuetki?

Wielka nieobecna

Wiedzieliśmy dobrze, że największe szanse na to, aby królować na wczorajszej gali, miała Katy Perry. W końcu 7 nominacji to nie byle co... Gwiazda jest jednak zbyt przytłoczona zamieszaniem wokół jej rozwodu z Russellem Brandem - zdecydowała zostać w domu. A szkoda, bo gdyby zdecydowała się przyjść, zgarnęłaby nagrody świadczące o wielkim uznaniu dla jej osoby - ''ulubiony wykonawca kobiecy'', ''piosenka roku'' i ''teledysk roku'', ''ulubiony wykonawca koncertowy''... To wszystko powędrowałoby w jej ręce! Miejmy nadzieję, że cieszyła się z tego gdzieś w gronie przyjaciół :)

harry potter, j.k. rowling. harry potter, j.k. rowling. materiały prasowe

Film roku? 4 nagrody dla ''Harry'ego Pottera''

''Ulubiony film'', ''ulubiona adaptacja książkowa'', ''ulubiony film akcji'' i ''ulubiona obsada filmu'' - ''Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część 2'' to produkcja, która zasłużyła w tym roku na wszystkie najważniejsze nagrody filmowe. Zapewne w pełni zasłużenie, bo wszyscy pamiętamy, jak wzruszającym i pięknym doświadczeniem było (zarówno dla młodych, jak i tych starszych widzów) pożegnanie z sagą o nastoletnich czarodziejach.

Demi Lovato - nowa królowa pop?

Wielką wygraną tego dnia była także Demi Lovato, którą okrzyknięto wczoraj ''ulubioną gwiazdą pop''. Wyglądała świetnie i dała fenomenalny występ. Złe wspomnienia o przeszłości chyba już zupełnie się rozwiały, a 2012 będzie należał do Demi. Czy przebije ona wszystkie gwiazdy, które znajdują się teraz na piedestale?

Eminem został wybrany ''ulubionym artystą hip-hop'', Rihanna - ''ulubionym artystą R&B''. Taylor Swift zgarnęła statuetkę dla ''ulubionego artysty country'', a Maroon 5 okazał się ''ulubionym zespołem''. ''Ulubionym wykonawcą męskim'' jest Bruno Mars. Zgadzacie się z takim wyborem?

Piosenka roku i teledysk roku

Największym zaszczytem dla Katy Perry jest zapewne to, że zarówno piosenką roku, jak i teledyskiem roku, są jej utwory. I, co najważniejsze, nie chodzi wcale o jeden singiel! Sukces na gali People's Choice Awards odniosły ''E.T'' - ''piosenka roku'' i ''Last Friday Night'' - '' teledysk roku''.

Album roku należy do Lady GaGi

Natomiast ''albumem roku'' okazała się płyta Germanotty ''Born This Way''. Nic dziwnego - wszystkie jej single królowały w 2011 roku na listach przebojów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.