Największe wojny show-biznesu

Gwiazdy uwielbiają się kłócić. Kto najbardziej?
Nergal i Julisz Braun. Nergal i Julisz Braun. Ag

Miejsce 6. Nergal jako juror The Voice of Poland

Nergal zdążył nieźle namieszać. Wszystko za sprawą jego udziału w "The Voice Of Poland". W programie "Mtv Plotek.pl" jego święta wojna z kościołem i prezesem TVP zajęła 6 miejsce. Gwiazdy komentujące sprawę są zgodne - Adam Darski i prezes Telewizji Publicznej Juliusz Braun toczą najciekawszą wojnę w show-biznesie.

Pytanie, kto ją wygra?

Miejsce 5. Doda i Radosław Majdan

To już nie tylko wojna, ale modelowy przykład "Jak się kłócić w mediach". Po tym, jak Doda rozstała się z piłkarzem Radosławem Majdanem, przyszedł czas na pranie publicznie brudów. Doda zarzucała w wielu wywiadach byłemu mężowi, że ma np. żółte zęby. Ale to nie koniec. Zarzutów było więcej. Według królowej, Majdan wielokrotnie dopuścił się zdrady.

A co na to wszytko gwiazda sportu? Radosław Majdan nigdy nie chciał komentować sprawy. Gdy jednak Doda przeciągała strunę, wydawał oświadczenie, gdzie zaprzeczał wszystkim doniesieniom byłej żony.

Anja Rubik i Joanna Krupa. Anja Rubik i Joanna Krupa. KAPIF

Miejsce 4. Anja Rubik i Joanna Krupa

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to na pewno idzie o... futra. Modelka światowej sławy Anja Rubik zadeklarowała w jednym z wywiadów, że uwielbia nosić futra. I się zaczęło. Gdy o tym dowiedziała Joanna Krupa, doszło do ostrej wymiany zdań. Krupa zarzucała koleżance po fachu, że jest bez serca i namawia ludzi do okrucieństwa.

Rubik nie mogła siedzieć cicho. Zarzucała Krupie, że nie zna się na modzie i nie rozumie jakimi kieruje się zasadami ta branża. Rubik broniła się, że nie namawia do kupowania byle jakich futer. Promowała noszenie tych, od znanych projektantów.

Doda i Nergal. Doda i Nergal. KAPIF.PL/KAPIF

Miejsce 3. Doda kontra Nergal

Nergal będzie stałym gościem tego rankingu. Byli kochankowie rozeszli się po tym, jak Adam nie czuł się na siłach sprostać wymaganiom swoje królowej. Doda nie mogła tego znieść. Z prostej sprawy rozpętała się prawdziwa afera. Gdy emocje opadły, zraniona Doda mówiła w wywiadach, że nie mogła dłużej być z kimś, kto nosi... jej skórzane kurtki.

Czy Adam Darski pozostał dłużny Dodzie? Oczywiście, że nie. W programie "The Voice of Poland", oceniając jedną z uczestniczek, powiedział, że blond piosenkarek na polskim rynku jest sporo. Wszyscy odebrali to jako atak na Dodę.

Para do dziś nie zakopała topora wojennego.

Nergal Nergal AGENCJA GAZETA

Miejsce 2. Nergal i walka z Nowakiem

Adam Darski powraca. Po kłótni z Dodą i prezesem TVP. Tym razem gwiazdy programu "Mtv Plotek.pl" oceniły jego walkę z... Ryszardem Nowakiem. Przypomnijmy - prezes stowarzyszenia, które za cel wzięło sobie walkę z sektami, pozwał Adama Darskiego za to, że podczas jednego z koncertów grupy Behemoth porwał na scenie Biblię.

Wojna trwa od kilku lat i wydaje się, że jeszcze trochę potrwa. Mimo że sąd wydał wyrok z korzyścią dla Darskiego, Ryszard Nowak nie poddaje się i nadal z nim walczy.

Sprawa poważna i można o niej opowiadać bez końca. W końcu to już nie przelewki, bo w grę wchodzi Bóg, sądy i niezła kasa.

tede, wszyscy kochają romana, bartek kasprzykowski tede, wszyscy kochają romana, bartek kasprzykowski fot. TVN

Miejsce 1. Tede jako policjant

A tu wielkie zaskoczenie. Według gwiazd "Mtv Plotek.pl" największą aferę wywołał Tede. Raper przyjął jakiś czas temu rolę w nowym serialu TVN "Wszyscy Kochają Romana". Zagrał tam... policjanta. Na reakcję fanów i zwolenników rapu nie trzeba było długo czekać. Dla nich była to zdrada a Tede na krótki czas stał się wrogiem publicznym numerem jeden wśród hip-hopowców.

Ale uspokajamy fanów, antyfanów i innych, którzy przyglądają się Tede. Serial zeszedł z anteny po... 4 odcinkach! Sprawa jak się okazuje, rozwiązała się sama.

Więcej o: