Kto olśnił, a kto zaliczył wpadkę w minionym tygodniu. Patrick Field ocenia stylizacje polskich gwiazd

Wizerunek celebrytów.

Miejsce 5. Najgorzej ubrani: Katarzyna Maciąg

Maciag Katarzyna

Katarzyna Maciąg niewątpliwie jest jedną z najpiękniejszych młodych aktorek. Nie rozumiem więc, dlaczego tak źle dobiera swoje kreacje. Fatalne kroje i jeszcze gorsze kolory skutecznie oszpecają jej wizerunek. Na jednym z pokazów zaprezentowała się we wzorzystej kreacji, która kompletnie do niej nie pasuje. Sukienka skutecznie zaburza jej świetne proporcje. Zdolna artystka powinna jak najszybciej zmienić stylistę.

Miejsce 5. Najlepiej ubrani: Kaja Śródka

Kaja Śródka

Kaja Śródka skutecznie reklamuje swoją markę. Tym razem z bardzo pozytywnym skutkiem. W kolorowej stylizacji wyglądała bardzo świeżo i naprawdę atrakcyjnie. Należy jej się bardzo duży plus za dobranie kolorów. Mógłbym się przyczepić do koronkowych spodenek, ale w tym wypadku nie zaburzają całego wizerunku. Wiosennie i z pomysłem. Super!

Miejsce 4. Najgorzej ubrani: Olga Borys

Borys Olga

Olga Borys czasami ubiera się nijako, a czasami źle. Tym razem wybrała tę drugą opcję. W długiej sukni w kwieciste wzory wyglądała bardzo mdło. Suknia ma nieprzemyślany krój, a aktorka wygląda w niej jak w kolorowym worku. Kreacja optycznie dodała jej co najmniej 20 kilogramów. Do tego zupełnie przypadkowo dobrała kopertówkę (która sama w sobie jest całkiem ciekawa). Nie wiem, o co tu chodzi.

Miejsce 4. Najlepiej ubrani: Olga Bołądź

Boladz Olga

Olga Bołądź na jednej z imprez zaprezentowała się w ciekawym zestawie. Asymetryczna jeansowa rozkloszowana spódnica, zestawiona z krótką białą bluzką, to świetny wybór. Świetnie dobrała kopertówkę (dosłownie) i buty z odsłoniętymi palcami. Duża doza elegancji z lekkim luzem. Ładnie!

Miejsce 3. Najgorzej ubrani: Magda Wójcik

Magdalena Wójcik

Magdalena Wójcik uwielbia satynowe sukienki, które fatalnie wyglądają w blasku fleszy. Asymetryczne cięcia także nie służą jej sylwetce. Poza krojem i materiałem warto zwrócić również uwagę na nieciekawy kolor kreacji. Stylizacji nie uratowała nawet ładna kopertówka. Bardzo źle!

Miejsce 3. Najlepiej ubrani: Małgorzata Kożuchowska

Kozuchowska Malgorzata

Małgorzata Kożuchowska jest uznawana za ikonę stylu. Nic dziwnego. Jak nikt potrafi dobrać kreację odpowiednio do okazji, wyglądając przy tym olśniewająco. Na jednym z pokazów aktorka zaprezentowała się z świetnej czarno-białej koronkowej sukience. Dziewczęcy krój kontrastował z jej rockową fryzurą, dając przy tym bardzo ciekawy efekt. Delikatna biżuteria i klasyczne czarne buty na obcasie. Ładnie i (jak zwykle) z klasą!

Miejsce 2. Najgorzej ubrani: Julia Pietrucha

Pietrucha Julia

Julia Pietrucha zaszalała. Na pokazie mody zorganizowanym w warszawskim metrze wyglądała dość zabawnie. Po pierwsze, bardzo źle dobrała kreację do okazji. W srebrnej sukni wyglądała tak, jakby miała zaraz odebrać Oscara. Albo przejść się po czerwonym dywanie w Cannes. Po drugie, suknia wygląda bardzo tanio. Błyszczący, elastyczny srebrny materiał fatalnie wygląda na zdjęciach. Jej fryzura i makijaż również pozostawiają wiele do życzenia. Wstyd!

I to metro w tle...

Miejsce 2. Najlepiej ubrani: Halina Młynkowa

Halina Mlynkova

Halina Młynkowa jest szalenie zgrabna i umiejętnie swoją sylwetkę potrafi zaprezentować. W Opolu pojawiła się w wielu kreacjach, ale zdecydowanie najlepiej wyglądała w tej projektu Dawida Wolińskiego z jego ostatniej kolekcji. Świetnie dobrany krój, odpowiednio dopasowany do urody kolor i wspaniały makijaż. Wyglądała jak milion dolarów!

Miejsce 1. Najgorzej ubrani: Dominika Gawęda

Gaweda Dominika

Dominice Gawędzie znowu nie udało się zachwycić. W Opolu zaprezentowała się w kreacji, która przypomina mi zasłonę połączoną z firanką. Zły krój, tanio wyglądający materiał, źle dobrane buty. Koszmar.

Miejsce 1. Najlepiej ubrani: Danuta Stenka

Stenka Danuta

Danuta Stenka to prawdziwa artystka z klasą, tego nie da się ukryć. Aktorka na premierze sztuki "Przebudzenie" zaprezentowała się w "małej czarnej" z ciekawą białą geometryczna wstawką. Dobrała do tego oryginalne buty z ciekawymi czubkami. Stenka udowodniła tym samym, że w każdym wieku można wyglądać wspaniale. Perfekcyjny makijaż i świetna stylizacja! Brawo!

Więcej o: