Cytrynki, limonki i pomarańcze. Cytrusowe stylizacje polskich gwiazd

Owoce cytrusowe inspirują polskie celebrytki

Limonka: Honorata Skarbek

Honorata Skarbek niewątpliwie inspirowała się cytrusami przy jednej ze swoich stylizacji. Limonkowa sukienka zestawiona z zółtymi butami sprawiają, że młoda wokalistka wygląda jak ten kwaśny owoc. O ile limonki same w sobie kojarzą mi się z ulubionym drinkiem, to już jej wizerunek do faworytów nie należy. Niestety- mam lekki niesmak.

.

Pomarańczka: Doda

Doda Rabczewska Dorota

Doda na jednej z imprez pojawiła się w piankowym uniformie od Zuo Corp w kolorze soczystej pomarańczy. Smakowicie zestawiła go z wysokimi butami w tym samym kolorze. Jak zwykle zdecydowała się wówczas zaprezentować swoje zgrabne nogi. Owocowy kolor okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo smaczna stylizacja!

.

Cytryna: Monika Brodka

Brodka Monika

Młoda piosenkarka również czerpie inspirację z natury, gdy wybiera swoje stylizacje. Na ostatnim pokazie Tomasza Ossolińskiego zaprezentowała się w wersji Monika "Cytryna" Brodka. Kolor jest tak intensywny, że trudno byłoby jej nie zauważyć. I bardzo dobrze. Młoda wokalistka w jednym z wywiadów zdradziła, że ta cytrynowa kreacja została wyszukana przez nią w... second- handzie. Orzeźwiająco-cytrynowa stylizacja okazała się świetnym wyborem. Brawo!

Różowy grejpfrut: Joanna Krupa

Warszawa, 09.08.2011. Jesienna ramowka TVN. N.z Joanna Krupa. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA ###Zgoda na publikacje ON-LINE na okreslonych przez TVN warunkach: na prosbe producenta programu prosimy o wykorzystywanie zdjec z produkcji TVN w kontekscie programu i udzialu osoby przedstawionej na nim. Zdjecie nie moze byc wykorzystane w negatywnym kontekscie.###

Joanna Krupa na jednej z imprez zaprezentowała się jako dojrzały różowy grejpfrut. I to bardzo słodki. Prowadząca "Top Model" najwyraźniej uwielbia te orzeźwiające owoce z posmakiem goryczki. I bardzo dobrze na tym wychodzi. W różu wyglądała oszałamiająco!

Mandarynka: Natasza Urbańska

Urbanska Natasza

Natasza Urbańska z dumą prezentowała swoją mandarynkową kreację w jednym z odcinków "Tańca z gwiazdami". Patrząc na tę sukienkę, trudno nie przypomnieć sobie zapachu i smaku tych słodkich owoców. Wybór okazał się naprawdę bardzo owocny! Dosłownie!

Sweetie: Natalia Kukulska

Kukulska Natalia

Sweetie nie jest w Polsce popularnym owocem. Wygląda jednak na to, że Natalia Kukulska doskonale orientuje się w oryginalnych południowych owocach. Na jednej z imprez wokalistka zaprezentowała się w kreacji nawiązującej kolorem do tego słodkiego cytrusa. Słodki strzał w dziesiątkę!

Pomelo: Kinga Rusin

Rusin Kinga

Pomelo jest najwidoczniej ulubionym owocem Kingi Rusin. W jednym z odcinków poprzedniej edycji "You Can Dance" pojawiła się w kreacji o kolorze tego największego cytrusa. Wyglądała świetnie. A Waszym zdaniem, która owocowa stylizacja okazała się najlepszym wyborem?

.

Więcej o: