Horodyńska i Malinowska zachwycone Muchą w ciąży

Kolejne wydanie "Modowego sądu" w magazynie "Party". Kto zebrał pochwały, a kto naganę?
Anna Mucha. Anna Mucha. www.FORUMGWIAZD.com.pl

Anna Mucha

Stylizacja ciężarnej Muchy bardzo przypadła do gustu zarówno Horodyńskiej, jak i Malinowskiej. Szczególnie doceniły marynarko-pelerynkę. I trudno się z nimi nie zgodzić - Mucha wygląda w niej świetnie!

Ma szanse zostać najpiękniejszą mamą w Polsce. Jest seksowna, nie ma co! Tylko pewnie projektant obcasów nie sądził, że posłużą kobiecie przy nadziei - oceniła Malinowska. - Moje serce skradła ta pięknie maskująca marynarko-pelerynka. I makijaż Ani - ten soczysty róż (...). A to wszystko okraszone nieodzowną minisukienką. Mniam!
Aleksandra Kwaśniewska. Aleksandra Kwaśniewska. www.FORUMGWIAZD.com.pl

Aleksandra Kwaśniewska

Prezydentówna także otrzymała pozytywne noty - za całokształt.

Ona zna się na modzie i potrafi się nią bawić - napisała Malinowska. - Jest zwyczajna, ale... charakterna! Tu - w miksie brzoskwiniowego koloru, kratki, kwiatowej chusty i minimalistycznej torebki - zatrzymuję się z wrażenia, skomentowała Horodyńska.
Tomasz Jacyków. Tomasz Jacyków. www.FORUMGWIAZD.com.pl

Tomasz Jacyków

Jacyków został określony "marynarzykiem". Jego stylizacja bardzo przypadła im do gustu. Szczególnie nakrycie głowy, które - jak twierdzą autorki - "pozytywnie nastraja do świata".

Tomkowi to się chyba marzy wystawa jego dziwacznych strojów. Myślę, że niebawem jakaś galeria takową zorganizuje - warto! Tyle się tego nazbierało. Jestem fanką nakrycia głowy, pozytywnie nastraja mnie do świata! - tak stylizację Jacykowa skomentowała Horodyńska. - A dla mnie hitem są szorty. Piękne kolanka, można je spokojnie pokazywać - dodała Malinowska.
Katarzyna Sowińska. Katarzyna Sowińska. www.KAPIF.pl

Katarzyna Sowińska

Sowińska także została pochwalona - za to, że jej stylizacja jest stonowana, minimalistyczna i bardzo pasująca do samej Sowińskiej.

Stęskniłam się za nią i za jej stylem. Zawsze piękne włosy, idealny makijaż i uśmiech, a także super zestawienia - pisze Malinowska. A Horodyńska dodaje: Kasia ma swój styl. Ta kompozycja beżu z szarością, rozmytą czernią spodni... Jest jeszcze coś! Torebka Chanel na długim pasku w kolorze kamiennym. Czy trzeba czegoś więcej?
Patricia Kazadi. Patricia Kazadi. www.FORUMGWIAZD.com.pl

Patricia Kazadi

Horodyńska i Malinowska zauważyły, że Kazadi ogólnie "wzrosła modowa forma". Na tę stylizację Karolina Malinowska mogłaby patrzeć godzinami.

Malinowska: Gwiazda na nadmorskim luzie. Mogłabym na tę stylizację patrzeć godzinami. Kapelusz to mistrzostwo, no i seksowne sandałki. Jak widać, nie trzeba nosić szpilek, żeby wyglądać kobieco.
Horodyńska: Ja pamiętam, jak Patricia wyglądała kiedyś i podwójnie doceniam fakt szybkiego wzrostu modowej formy. Inni szukają, szukają i nigdy nie znajdują tego czegoś...
Anna Bosak. Anna Bosak. www.EASTNEWS.pl

Anna Bosak

Stylizacja tancerki niestety nie zyskała uznania. Zarzucono jej stylizacyjny infantylizm i fatalne zestawienie...

Malutka Ania chyba zgubiła się na deptaku. Brakuje jej jeszcze tylko różowej parasoleczki i pluszaka w ręku. Czy wakacyjny luz musi być infantylny? - pisze Malinowska. A Horodyńska dodaje: Aniu, spójrz w przeszłość. To byłaś naprawdę fajna modowo ty! Teraz odgrywasz chyba jakąś rolę. Scenariusz fatalny, rzuć to w diabły!