"Prawo Agaty": Dereszowska, kobieca zazdrość i niespodzianka

Zobacz zdjęcia z 9. odcinka trzeciej serii "Prawa Agaty". W produkcji wystąpią gościnnie Dariusz Kordek i Iwona Katarzyna Pawlak.
Anna Dereszowska Anna Dereszowska AGNIESZKA K. JUREK/AGNIESZKA K. JUREK

Prawo Agaty

Na wokandę powraca mecenas Czerska (Anna Dereszowska), która jest oskarżycielem w sprawie prowadzonej przez Agatę (Agnieszka Dygant). Klient mec. Przybysz to wychowawca w przedszkolu zwolniony z powodu spóźnień i opuszczania dyżurów. Czerska idzie jak burza przedstawiając dowody świadczące o jego winie. Agata nie zamierza się poddać, ale potrzebuje pomocy.

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN WARSZAWA 19/03/2013 NA PLANIE SERIALU  PRAWO AGATY 3 - ODCINEK 9 N/Z:   KATARZYNA PAWLAK, ANNA DERESZOWSKAAGNIESZKA K. JUREK/AGNIESZKA K. JUREK

Obok mec. Czerskiej siedzi dyrektorka przedszkola (Iwona Katarzyna Pawlak, aktorka znana z takich filmów jak "Nad Niemnem" i "Porno" w reżyserii Marka Koterskiego).

Leszek Lichota Leszek Lichota AGNIESZKA K. JUREK/AGNIESZKA K. JUREK

Prawo Agaty

Dębski (Leszek Lichota) zgadza się i zdobywa informacje, które podważają oskarżenia. Jednak Sąd zamierza włączyć je do sprawy pod warunkiem ujawnienia, kto je zdobył. Agata wie, że Czerskiej bardzo zależy na wygraniu sprawy, bo jest zazdrosna o Dębskiego. Nie udało jej się uwieźć Marka, ale przecież nic straconego?

 

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN WARSZAWA 19/03/2013 NA PLANIE SERIALU  PRAWO AGATY 3 - ODCINEK 9 N/Z: LESZEK LICHOTA, AGNIESZKA DYGANTAGNIESZKA K. JUREK/AGNIESZKA K. JUREK

Dariusz Kordek i Daria Widawska Dariusz Kordek i Daria Widawska AGNIESZKA K. JUREK/AGNIESZKA K. JUREK

Prawo Agaty

Dorota (Daria Widawska) natomiast prowadzi sprawę 40-letniego Wiktora Piotrowskiego (Dariusz Kordek), lekko zakręconego konesera, który twierdzi, że został oszukany podczas aukcji internetowej dotyczącej wczesnej grafiki Salvadora Dali.

 

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN WARSZAWA 03/04/2013 NA PLANIE SERIALU  PRAWO AGATY 3 - ODCINEK 9 N/Z:  DRIUSZ KORDEK, DARIA WIDAWSKA, MICHAL MIKOLAJCZAKAGNIESZKA K. JUREK/AGNIESZKA K. JUREK

 

Mężczyzna jest zauroczony Dorotą i w ramach podziękowań podaruje jej grafikę przedstawiającą pięknie ujęty kobiecy akt. To jednak nie koniec zalotów. W kancelarii przypadkowo ich świadkiem staje się Wojtek?

 

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN WARSZAWA 03/04/2013 NA PLANIE SERIALU  PRAWO AGATY 3 - ODCINEK 9 N/Z:  DRIUSZ KORDEKAGNIESZKA K. JUREK/AGNIESZKA K. JUREK

Anna Dereszowska i Agnieszka Dygant Anna Dereszowska i Agnieszka Dygant AGNIESZKA K. JUREK/AGNIESZKA K. JUREK

Prawo Agaty

Agata dziwi się, że Bitner nie ma pretensji o przegranie sprawy Kowalskiego. Wysnuwa wniosek, że Okońska (Małgorzata Kożuchowska) zajmowała się sprawą Kowalskiego ze względu na jej powiązanie z Marczakiem. Uważa, że Bitner też w takim razie musi być z nim powiązany. Dębski twierdzi, że Agata nagina fakty.

PHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TVN WARSZAWA 27/03/2013 NA PLANIE SERIALU  PRAWO AGATY 3 - ODCINEK 9 N/Z: AGNIESZKA DYGANT, LESZEK LICHOTA, MICHAL MIKOLAJCZAK, AGNIESZKA K. JUREK/AGNIESZKA K. JUREK

Tort dla Agnieszki Dygant Tort dla Agnieszki Dygant Mat. prasowy

Prawo Agaty

27 marca Agnieszka Dygant obchodziła 40. urodziny. Z tej okazji koledzy z planu serialu przygotowali dla niej prezent - urodzinowy tort.