Rosati gra w serialu z Adamczykiem i Karolakiem. Mamy pierwsze zdjęcia z planu!

Weronika Rosati postanowiła na chwilę odpocząć od hollywoodzkich produkcji i spędzić trochę czasu w Polsce. Będziemy mogli oglądać ją w drugim sezonie serialu 'Piąty Stadion' TVP, którego pierwsza seria miała sporą popularność. Aktorka wcieli się w w postać barmanki Gabi. Zobaczcie, jak wygląda.
Weronika Rosati Weronika Rosati www.marzenastoklosa.pl

Weronika Rosati w serialu

Serial "Piąty Stadion" w reżyserii Tomasza Koneckiego (m.in. "Lejdis", "Testosteron") w dowcipny sposób przedstawia perypetie grupy przyjaciół mających własny pub oraz kochających piłkę nożną. Rosati zagra w nim u boku m.in. Piotra Adamczyka, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Karolaka oraz Weroniki Książkiewicz. Jakiś czas temu Weronika zapytana o udział w "Piątym Stadionie" przyznała, że:

Pojawiła się bardzo ciekawa propozycja w Polsce i jestem z niej zadowolona. Będzie to rola u jednego z moich ulubionych reżyserów.

Piotr Adamczyk, Weronika Rosatiwww.marzenastoklosa.pl

Weronika Rosati i Tomasz Karolak Weronika Rosati i Tomasz Karolak www.marzenastoklosa.pl

Weronika Rosati coraz częściej w Polsce

Ostatnio możemy coraz częściej oglądać Weronikę Rosati. Za rolę Sanitariuszki "Pestki" w filmie "Obława" Marcina Krzyształowicza została nominowana do prestiżowego Orła za najlepszą rolę kobiecą. Nagrody nie dostała, ale sam film dostał Orła za najlepszy polski film 2012 roku. Zagrała w nim u boku Marcina Dorocińskiego, z którym współpracowała już przy "PitBullu". Aktorka wypowiada się o nim w samych superlatywach.

Marcin to wybitny aktor. Móc z nim zagrać to jest... jakby... błogosławieństwo! To jest tak świetny aktor i ma taką energię. Ma dobry wpływ na swe partnerki filmowe!

Już niedługo natomiast będziemy mogli zobaczyć Weronikę w kilku 30-minutowych odcinkach "Piątego Stadionu".

Weronika Rosati, piotr adamczyk, tomasz karolakwww.marzenastoklosa.pl

Weronika Rosati Weronika Rosati www.marzenastoklosa.pl

Rosati w produkcji HBO

Jakiś czas temu Rosati grała w serialu "Luck", produkcji HBO, u boku takich gwiazd jak Dustin Hoffman czy Nick Nolte. Serial rozgrywał się w środowisku wyścigów konnych, a po śmierci trzeciego konia na planie oraz ze względu na protesty PETA, zarząd HBO podjął decyzję o wstrzymaniu produkcji.

Weronika Rosati, piotr adamczykwww.marzenastoklosa.pl

Weronika Rosati Weronika Rosati www.marzenastoklosa.pl

Rosati wśród gwiazd

Rosati, która na co dzień mieszka w Nowym Jorku, występowała w różnych produkcjach z całą masą hollywoodzkich gwiazd - w filmie "Spisek" z Sharone Stone, w obrazie "Stand Up Guys" u boku Ala Pacino i Christophera Walkena, w filmie "Last Vegas" z Robertem De Niro, Morganem Freemanem i Michaelem Douglasem. Ponadto wystąpiła w filmie "Bullet to the Head", gdzie główną rolę zagrał Sylvester Stallone. Podczas zdjęć do "Battle of the Year"  poznała  nawet Chrisa Browna, z którym później bawiła się na oscarowym afterparty u Eltona Johna. Aktorka przyznała, że "jeśli chodzi o moją amerykańską karierę, to w 2013 pojawi się aż pięć filmów z moim udziałem". Będziecie chcieli je zobaczyć?

Weronika Rosati, Arkadiusz Jakubik, Piotr Adamczykwww.marzenastoklosa.pl

Weronika Rosati Weronika Rosati www.marzenastoklosa.pl

Rosati w komediowej odsłonie

"Piąty Stadion" to serial komediowy przyprawiony lekkim absurdem. Weronika Rosati zwykła ostatnio grywać w bardziej dramatycznych produkcjach. Jak myślicie - poradzi sobie i będzie wystarczająco przekonująca w nowej "lżejszej" roli?

Weronika Rosati, Izabela Kunawww.marzenastoklosa.pl

Więcej o:
Komentarze (4)
Rosati gra w serialu z Adamczykiem i Karolakiem. Mamy pierwsze zdjęcia z planu!
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 19 razy 13

  to teraz dluższy filmik reklamowy nazywa się serialem :))))

 • oojtam_oojtam

  Oceniono 25 razy 11

  Da radę, nie jest taka beznadziejna, jak chcieliby zrobić z niej co poniektórzy.

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 3

  Nie trawię polskich seriali, ale z ciekawości zobaczę. Ze względu na Rosati.

 • jasniepani

  Oceniono 15 razy 1

  Gwiazda prosto z Holywuda zaszczyciła swą obecnością serialik "wielkiego" reżysera,który popełnił wiekopomne dzieło "Lejdis" ?
  No to jest wydarzenie na skalę światową i jaki " zaszczyt " dla naszej kinematografii.
  Wercia,jak wrócisz do Holywuda to się czasem tą rolą nie pochwal.Bo z wielkiego kina,pozostanie Ci tylko kasowanie biletów na bramce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX