Najseksowniejsza serialowa ekipa EVER. Panie, panowie, przed wami aktorki "Hotelu 52"!

Zakończyły się zdjęcia do najnowszego sezonu "Hotelu 52". Oczywiście trzeba to uczcić.
Ekipa serialu bawiła się na uroczystym bankiecie. Pojawiła się na nim większość grających w "Hotelu 52" osób. Naszą uwagę zwróciły zwłaszcza trzy piękne aktorki.

Magdalena Cielecka

Cielecka Magdalena Magda

Jedna z najpiękniejszych i najlepszych polskich aktorek gra w "Hotelu 52" od pierwszego sezonu. Gra Iwonę Szwed, menadżerkę hotelu. Na bankiecie Cielecka wyglądała pięknie, mamy wrażenie, że wręcz promieniała. Jak zwykle postawiła na klasykę. Pastelowe kolory jest zdecydowanie służą. Uwierzycie, że Magdalena Cielecka niedawno skończyła 40 lat? Na imprezie była w znakomitym humorze. To miło zobaczyć ją tak wyluzowaną.

Cielecka Magdalena Magda

Magdalena Lamparska

Lamparska Magda Magdalena

Druga Magdalena również związana jest z serialem od samego początku. Gra Martę, która najpierw była pokojówką, a następnie awansowała na stanowisko recepcjonistki. Przedstawicielka młodego pokolenia aktorów na bankiecie postawiła na luz. Z sukcesem?

Lamparska Magda Magdalena

Karolina Gorczyca

Gorczyca Karolina

Aktorka pojawia się w "Hotelu 52" epizodycznie. Gra zakonnicę, siostrę recepcjonisty Damiana (Krystian Kukułka). Karolina Gorczyca rok temu została mamą małej Marii. Jej partnerem jest aktor Wojciech Zieliński.

Właścicielka jednych z najbardziej ponętnych ust w polskim show-biznesie zawsze robi na nas wrażenie. A jak Wam się podoba?

Gorczyca Karolina