Czyja to córka? Ta dziewczyna jest dzieckiem pary amerykańskich aktorów

Ta nastolatka jest córką wyjątkowo sławnej pary. Której?
Ella Bleu Travolta Ella Bleu Travolta EastNews

Czyja to córka?

Czy wiecie kim jest dziewczynka ze zdjęć? Podpowiemy, że ma bardzo sławnych rodziców. Oboje są aktorami, ale to jej ojciec jest z tej dwójki bardziej znany.

Ella Bleu Travolta Ella Bleu Travolta EastNews

Czyja to córka?

Ojciec dziewczynki grał w takich legendarnych już filmach jak "Grease", "Gorączka sobotniej nocy","Pulp Fiction" czy "I kto to mówi".

Ella Bleu Travolta Ella Bleu Travolta Screen Facebook.com

Czyja to córka?

Ella Bleu, bo tak na imię ma ta brunetka ma 13 lat. Dziewczynka jest blisko ze swoją mamą, Kelly Preston. Na Facebooku możemy znaleźć ich wspólne fotki. Wiecie już o kogo chodzi?

Ella Bleu Travolta Ella Bleu Travolta EastNews

Ella Bleu Travolta

Ta dziewczynka to Ella Bleu Travolta. A jej tata to John Travolta. Ella urodziła się 3 kwietnia 2000 roku. Trzynastolatka, podobnie jak rodzice, jest aktorką.

Ella Bleu TravoltaEastNews

Ella Bleu Travolta Ella Bleu Travolta Screen Facebook.com

Kariera

Ella jest nastolatką, ale na swoim koncie ma już kilka ról filmowych. Dziewczynka grała u boku taty w filmie "Stare Wygi", a niedługo do kin wejdzie nowy film z sympatyczną Amerykanką, "Gotti: In the Shadow of My Father.

 

Ella Bleu TravoltaScreen z Yuotube.com

 

John Travolta i żona Kelly Preston John Travolta i żona Kelly Preston Bulls

Sławni rodzice

Travolta i Preston byli zgodnym małżeństwem aż do zeszłego roku, gdy magazyn "Enquirer" opublikował zdjęcia aktora, przebranego za kobietę. Fotki Travolty w pełnym makijażu i kobiecych ciuszkach sprawiły, że Kelly Preston zaczęła na poważnie zastanawiać się nad krążącymi od lat plotkami o homoseksualizmie męża. Aktorka postanowiła zakończyć wieloletni związek i wniosła o rozwód. Preston podobno zapowiedziała, że będzie walczyć o wyłączne prawa do opieki nad Ellą i jej 3-letnim teraz braciszkiem.

TravoltaAP

TravoltaAP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.