"Chyba nawet nie wie, że sukienkę można kupić za 100 zł", "wszystko wydaje na ciuchy". Kto jest najdrożej ubraną gwiazdą?

Tym razem w Polsat Cafe w programie "Aleja sław" pod lupę wzięto kreacje gwiazd. Dowcipnie, czasami nieco złośliwie, ale najczęściej celnie puentowano ich stroje i to, za ile je kupują. Zgadzacie się z tymi opiniami?
Olivier Janiak Olivier Janiak Kapif

10. Olivier Janiak

Perfekcyjny w każdym calu. Prawdopodobnie najlepiej ubrany mężczyzna w Polsce. Przyłapanie go na modowej wpadce mogłoby skutkować niezłym dramatem, ale raczej się na to nie zanosi.

Olivier Janiak jest facetem wyciętym z żurnala, wygląda tak jakby wyszedł z męskiej przymierzalni, natomiast ja odnoszę wrażenie, że również kładzie się w tym spać.

Kolekcja ubrań Janiaka musi być ogromna!

Wyobrażam sobie, że Olivier Janiak ma w swoim domu specjalne pomieszczenie gdzie rozwieszone są rzędy jego marynarek i koszul, rozstawione stosy butów i on tam wchodzi ze swoją lśniącą grzywą, hollywoodzkim uśmiechem i patrzy...

Olivier JaniakKapif

Olivier JaniakKapif

Dawid Woliński Dawid Woliński Kapif

9. Dawid Woliński

Dawid Woliński należy do tej kategorii projektantów mody, dla których liczy się nie tylko strój, ale także to, co pod nim. Lubi robić zdjęcia swojej umięśnionej klatki piersiowej i wrzucać je do sieci. A kiedy jej nie fotografuje, stara się ją ubrać w wyszukany sposób.

Dawid Woliński powinien zdecydować się! Czy jest szafiarką czy projektantem!

Próżność to cecha zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Sam chwali się na różnych mediach społecznościowych tym, co założył, ostatnio sfotografował buty Jimmy Choo, które pewnie kosztowały go kilka tysięcy złotych.

Dawid WolińskiKapif

Dawid jest typowym strojnisiem, ale jest też projektantem co go częściowo tłumaczy.

Jakość kosztuje.

Gdyby ktoś kazał mu założyć spodnie dżinsowe za 100 zł to by stracił przytomność.

Dawid WolińskiKapif

Justyna Steczkowska Justyna Steczkowska FORUM

8. Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska wie, co to znaczy ubierać się z klasą i ma wystarczająco dużo pieniędzy, żeby to robić.

Od lat a to szokuje, a to zaskakuje, a to zachwyca, oczywiście ten efekt osiąga dzięki niesztampowości a także dzięki temu, że marki, które wybiera są bardzo drogie i trudno dostępne.

Justyna SteczkowskaKapif

Steczkowska kupuje raz a dobrze!

... bo sztuką jest kupować mając nie tylko wypchany portfel, ale także głowę na karku.

Steczkowska swoje perełki kupuje w luksusowych butikach, w jej przypadku to nie jest bezmyślna rozrzutność, ona pewnie te swoje kreacje gdzieś chowa głęboko w szafie i za kilkadziesiąt lat one będą warte naprawdę duże pieniądze.

Justyna SteczkowskaWBF

Monika Olejnik. Monika Olejnik. Kapif

7. Monika Olejnik

Monika Olejnik jest nie tylko popularną dziennikarką, ale także hobbystką - podczas, gdy jedni zbierają znaczki pocztowe, ona kolekcjonuje buty. Ma ich już ponad 500 par.

Pani Monika uznawana jest za osobę, która posiada najcenniejszą kolekcję obuwia w Polsce. Zatem osoby, które przychodzą do jej programu i twierdzą, że zostały potraktowane z buta, na pewno nie powinny czuć się urażone.

Co jednak w przypadku, kiedy w programie ważniejsze od gościa są buty gospodyni?

Często w jej programie bardziej interesujące niż wypowiedzi polityków, którzy się tam znajdują, są właśnie najazdy kamery na jej buty!

Monika OlejnikKapif

Monika OlejnikKapif

Marta Grycan. Marta Grycan. Kapif

6. Marta Grycan

Marcie Grycan ostatnio trafiła się przykra wpadka, kiedy na jednej z imprez pojawiła się w podróbkach szpilek od Christiana Louboutina. Teraz celebrytce trudno będzie odrobić wizerunkowe straty zwłaszcza, że oryginalne stroje najczęściej kosztują krocie.

Plotka głosi, że dziadek Grycan jest zły na słynne trio za ich działalność medialną, w związku z tym zaplecze finansowe trochę się skraca. I te wykwintne kreacje idą prawdopodobnie tranzytem przez Turcję. A Turcja z oryginałów nie słynie...

Pokaz mody PIERRE BALMAIN, Ufficio Primo, 09.05.2013, fot. WBF/Piotr Podlewski, Marta GrycanWBF

Ja słyszałam, że nie do końca, że wszystkie rzeczy są oryginalne, że często panie Grycan zauważą coś ciekawego i zamawiają sobie z takiej specjalnej strony internetowej gdzie można kupić rzeczy "stylizowane" na kreacje projektantów kilka razy taniej.

Marta Grycan nie tylko w Polsce mogłaby zrobić karierę.

W Polsce ich styl budzi podejrzenia - że jednak to wszystko jest tandetne niezależnie od tego, że drogie... Natomiast w Rosji...? Założę się o każde pieniądze, że panie Grycan byłyby absolutnymi celebrytkami!

Marta GrycanKAPIF

Marta GrycanKapif

Robert Kozyra Robert Kozyra Kapif

5. Robert Kozyra

Robert Kozyra to kolejny w tym zestawieniu kolekcjoner butów i również jeden z najlepiej ubranych celebrytów w Polsce. O jego styl dbają fachowcy z całego świata.

Robert Kozyra lubi się pochwalić, że ma stylistę w Londynie, w Paryżu, w Mediolanie, w całej Europie ma wręcz stylistów. Ja też byłem we Włoszech, pan mi w sklepie doradził, też był stylistą!

Robert KozyraWBF

Jego kolekcje butów wyceniana jest na kilkaset tysięcy złotych.

Schlebia swojemu hobby zamawiając buty u najlepszych na świecie.

Podobno ma ich trzysta, często robione na zamówienie nawet u firm szyjących dla rodziny królewskiej w Londynie.

Także w przypadku pozostałych części garderoby nie chodzi na kompromisy.

Złośliwi twierdzą, że ponoć nawet wielki Prada był dumny, że mógł Robertowi szyć garnitur. A ci bardziej złośliwi mówią, że ponoć nawet dał mu go w prezencie.

Robert KozyraKapif

Joanna Horodyńska Joanna Horodyńska WBF

4. Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska, modelka i stylistka, słynie z wyrafinowanego gustu. Jedni wprawdzie twierdzą, że to tylko przejaw snobizmu, ale w opinii innych Horodyńska stylizuje na światowym poziomie.

Wielokrotnie podczas współpracy z Joanną miałem chęć zapytać ją, co powinienem kupić na daną okazję ale od razu pomyślałam, że mógłbym nie udźwignąć tego ciężaru!

Joanna HorodyńskaKapif

Ona również nie chodzi na kompromisy.

Najlepsze stroje, najlepsze marki, najlepsze materiały.
Dzięki Joannie Horodyńskiej już dzisiaj wiemy, co będzie modne za 2 sezony. Pozostaje jedynie tajemnicą, jaki procent tych ubrań ona sama kupiła, a jaki został jej podarowany.

Joanna HorodyńskaKAPIF

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif

3. Natalia Siwiec

Natalia Siwiec na Euro 2012 odniosła sukces większy niż nasza reprezentacja. Poszła za ciosem i od tej pory jest jedną z najbardziej znanych - i co tu ukrywać - najładniejszych polskich celebrytek. Ale chyba nawet i ona musi się jeszcze wielu rzeczy nauczyć.

Podoba mi się w Natalii Siwiec to, że jeszcze nie jest taką 100% celebrytką - jeszcze nie wie, że nie wypada mówić, że uwielbia się drogie ubrania i wydaje na nie tysiące.

Natalia SiwiecKapif

Rozbiera się, żeby mieć się za co ubrać. Podziwiamy pomysł!

To co zarobi rozebrana, przeznacza na ubrania! I bardzo słusznie, wychodzi jej to całkiem nieźle. Natalia Siwiec ma gust.

Natalia SiwiecKapif

Doda Doda Kapif

2. Doda

Dody raczej nie trzeba przedstawiać, ponieważ ona sama robi to najlepiej. Artystka po mistrzowsku zarządza własnym wizerunkiem wyznaczając standardy, które potem, z lepszym lub gorszym skutkiem, kopiują kolejne kandydatki na gwiazdy.

Doda była pierwszą gwiazdą w Polsce, która pokazała, że warto nosić drogie ciuchy i można dzięki temu zaistnieć. To właśnie od Dody, która chwaliła się butami od Christiana Louboutina na rozdaniu Telekamer kilka lat temu, rozpoczęła się moda na modę. Od tamtego czasu wszystkie gwiazdy mają wyliczane co mają na sobie i ile mają na sobie.

DodaKapif

DodaKAPiF

Joanna Przetakiewicz Joanna Przetakiewicz Kapif

1. Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz: piękna kobieta z głową do interesów. Jej partner, Jan Kulczyk, jest najbogatszym Polakiem.

To jest chyba bardzo proste, ubierać się drogo gdy ma się partnera, który ma taki majątek, a także samej się ma olbrzymie pieniądze. Joanna Przetakiewicz może usiąść na pokazie haute couture w Paryżu z pełną świadomością, że z tego pokazu może wynieść kreację, może wynieść modelkę i wybieg i oświetleniowca, a tak właściwie nawet całą tą salę! I tego chyba zazdroszczą jej wszystkie kobiety!
Joanna chyba nawet nie wie, że sukienkę można kupić za 100zł.

Joanna PrzetakiewiczKapif

Joanna PrzetakiewiczKapif

Program "Aleja sław" możecie oglądać w każdy czwartek o godzinie 17 na antenie Polsat Cafe.