Czyj styl jest dla Was inspiracją? Wybieramy najlepiej ubraną gwiazdę!

Niektóre gwiazdki mają świetne wyczucie stylu. Ich stroje są często inspiracją dla fanek, które chciałyby wyglądać jaki ich idolki. Naśladujecie sposób ubierania którejś z popularnych wokalistek lub aktorek? A która z nich jest według Was najlepiej ubrana?
Selena Gomez dla Kmart. Kolekcja Dream Out Loud, jesień 2011 Selena Gomez dla Kmart. Kolekcja Dream Out Loud, jesień 2011 kmart.com

Selena Gomez

Selena często pojawia się na Waszych blogach, jako gwiazda, której styl jest godny naśladowania. Wiemy już czyja to zasługa, bo dzięki programowi "Dzień dobry TVN" cały świat poznał "Basiunię", czyli polską stylistkę gwiazdy.

Na wielkie imprezy Selena wybiera długie, bardzo eleganckie suknie. Podczas koncertów bardzo się zmienia, jej strój jest elementem show. Natomiast kiedy po prostu spaceruje po ulicy z psem, wygląda jak zwyczajna nastolatka.

Jej zainteresowanie modą nie jest przypadkowe. Selena wypuściła już linię ubrań sygnowanych swoim nazwiskiem. Interesuje ją więc nie tylko to, co mają do zaproponowania styliści, ale chce tworzyć własne trendy.

Czy jej stylizacje rzeczywiście zawsze są trafione?

Emma Watson Emma Watson kolaż Lula.pl

Emma Watson

Aktorka od dłuższego czasu jest uznawana na ikonę stylu. Często decyduje się na bardzo odważne stylizacje, które chciałoby się skrytykować, a jednak po dłuższym zastanowieniu dochodzi się do wniosku, że to nie tylko awangardowe, ale naprawdę dobrze wygląda.

Emma jest za swój styl doceniana przez osoby ze świata mody. Nieustannie pojawia się na okładkach magazynów. A czy Wy sądzicie, że jej sposób ubierana jest godny naśladowania?

Taylor Swift

Piosenkarka prezentuje bardzo konsekwentny sposób ubierania. Zawsze jest bardzo dziewczęca, delikatna i romantyczna. Najczęściej nosi sukienki w wesołych kolorach, w kwiatowe wzory.

Wygląda to ładnie, może być jednak nieco nudne. Taylor raczej nie zaskakuje, a wydaje się, że w modzie powinno się stawiać na zmiany, niecodzienne rozwiązania, ciekawe zestawienia. A może jest odwrotnie i ważne, by w ubierać się zgodnie z tym, jakimi ludźmi się czujemy? Taylor czuje się grzeczną dziewczynką i takie stroje wybiera. Uważacie, że tak powinno być?

Miley Cyrus

Miley przeżyła przemianę, od grzecznej dziewczynki, kumpeli z sąsiedztwa do seksownej kobiety, świadomej swych wdzięków. Na ostatnich galach i imprezach gwiazdka pojawia się w bardzo odważnych, wydekoltowanych sukienkach. Jej stroje coraz bardziej pasują do lansowanego przez nią wizerunku dorastającej dziewczyny, w której budzi się kobiecość i świadomość własnej seksualności.

Czy jej, dość wyuzdany, wizerunek przypadł Wam do gustu?

Blake Lively

Aktorka jest przez wiele z Was uznawana za osobę o idealnym wręcz wyczuciu stylu. Chwalicie jej stroje, fryzury, makijaże. Trudno jednoznacznie określić styl gwiazdy. Jej raczej seksowny, ale nie wyuzdany.

Czy to ona jest najlepiej ubraną gwiazdą?

Pia Mia

Młodziutka gwiazdka pojawiła się w kilku Waszych wypowiedziach na Kotkowym forum. Jej styl jest chyba dopracowanym sposobem ubierania nastolatki. Koszulki, obcisłe spodnie, sukienki, dużo kolorów.

Podoba Wam się?

Demi Lovato na VH1 'Do Something' Awards w 2010 i w 2011 Demi Lovato na VH1 'Do Something' Awards w 2010 i w 2011 AP/Chris Pizzello

Demi Lovato

Demi dojrzewa i to coraz wyraźniej widać w jej strojach. Ostatnio gwiazdka stawia na podkreślanie swoich kobiecych kształtów, z których, jak sama twierdzi, jest bardzo dumna. Nosi obcisłe suknie, głębokie dekolty, odsłania nogi. I wygląda naprawdę dobrze.

Demi zdobyła od Was nagrodę za najlepszą metamorfozę roku. Czy to znaczy, że to właśnie jej styl Was inspiruje?

Ewa Farna

Polska piosenkarka swego czasu reprezentowała typowo młodzieżowy styl. Im jest starsza, tym więcej elementów kobiecych w jej stylizacjach. Krytykowana za okrągłe kształty Ewa inspiruje Was swoimi strojami. Czy to właśnie ona jest najlepiej ubrana?

Bella Thorne

Ta rudowłosa 14-latka bardzo lubi opowiadać o modzie. Nawet jej serialowa postać uważa siebie samą za szkolną ikonę mody. Bella lubi świecidełka, kolory, błyszczące elementy. Krótkie sukienki, w których jej zadziwiająco szczupłe nogi widać w całej krasie to też częsty element jej stylizacji.

Lubicie ją naśladować?

Rihanna Rihanna East News

Rihanna

Ta pani stawia na minimalizm. Często zakłada na siebie naprawdę niewiele. Lubi epatować swoją seksualnością i uważa, że to po prostu część bycia nią. Naśladowania RiRi raczej nie polecamy, przynajmniej nie w wymyślaniu szkolnych strojów...

Podoba Wam się jej styl?

Więcej o: