Kim jest Ada Szulc z "X-Factora"?

Gwiazdy X-Factor.
Ada Szulc Ada Szulc Oficjalna strona X-Faktora

21-letni talent

Ada Szulc pochodzi z Chrzanowa. Ma 21 lat i jest studentką farmacji. Jej wielką słabością jest jednak muzyka. Skończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec.

Chilitoy i Ada Szulc Chilitoy i Ada Szulc chilitoy.pl

Ma swój zespół

Ada Szulc od 4 lat jest wokalistką zespołu Chilitoy. Grają muzykę pop-rockową. Zespół powstał w 2006. roku jako sposób na zagospodarowanie wolnego czasu kilkorga przyjaciół i okazja do dobrej zabawy przy okazji koncertów. Początkowo grali tylko na lokalnej scenie, później przed coraz szerszą publicznością.

Pierwszy profesjonalny klip

Chilitoy doczekało się już pierwszego, profesjonalnego klipu. Powstał do kawałka"Voices".

Ada Szulc, Mats Meguenni, kuba wojewódzki Ada Szulc, Mats Meguenni, kuba wojewódzki Forum

Wielka miłość Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki był zachwycony Adą na castingach. Bronił jej przed mediami. Najbardziej zdenerwowało go to, że media zarzucają jej profesjonalizm:

Skandal. Dzięki brukowcom na szczęście ujawniony i znowu zatriumfuje i prawo, i sprawiedliwość. Osoby podające się za redaktorów wytropiły, że finalistka programu XFactor Ada Szulc to profesjonalistka. 20-letnia wokalistka, zdaniem śledczych, nagrała singiel, ma zespół i wystąpiła w "Kawie czy herbacie". Szok i czyste zło. Gdyby występy w tym programie robiły z ludzi profesjonalistów, to Agnieszka Szulim byłaby już Leszkiem Kołakowskim - napisał w Polityce.
W programie na żywo odniósł się do porównywania Ady do Ali Janosz.
Muszę powiedzieć, że jeżeli Ada jest podobna do Ali Janosz to Jarosław Kaczyński jest mężem stanu.
Ada Szulc Ada Szulc Kapif

"Zrobili ze mnie oszustkę"

Ada Szulc w "Bravo" opowiedziała, jak odbiera nagonkę na siebie:

Zrobili ze mnie wielką oszustkę i jest mi przykro. Jestem wrażliwą osobą, po każdym złym komentarzu szlocham w kącie przez dwa dni. Chyba przestanę cokolwiek czytać na swój temat.