Sablewska vs. Chylińska? Co je łączy, co dzieli?

Maja przypomina nam Agnieszkę.
Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska, Czesław Mozil Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska, Czesław Mozil fot.TVN

Mam Talent vs. X-Factor

Maja Sablewska zasiada w jury nowego programu "X-Factor". Jej pojawienie się w składzie było wielką niewiadomą do samego końca i jednocześnie najbardziej wyczekiwaną.

Jury Mam Talent: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki Jury Mam Talent: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki Mam talent/ Plejada

Mam Talent vs. X-Factor

Podobnie było z Agnieszką Chylińska w "Mam talent". Obok Małgorzaty Foremniak i Kuby Wojewódzkiego wyrastała na najbardziej ostrą jurorkę. Czas pokazał, że jest jest odwrotnie. Obie panie są motorem napędowym programów.

Maja Sablewska Maja Sablewska TVN

Zamiłowanie do tatuaży

Maja Sablewska kocha tatuaże. Pierwszy tatuaż, który sobie zrobiła nosi motto "Nic nie dzieje się bez przyczyny".

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska Kapif

Zamiłowanie do tatuaży

Nie wiemy, kiedy Agnieszka Chylińska zrobiła sobie pierwszy tatuaż, ale jedno jest pewne - podobnie jak Maja Sablewska kocha tatuaże na rękach. Szczególnie motywy kwiatowe oraz postacie kultowe show-biznesu.

Maja Sablewska Maja Sablewska TVN

Rodzina vs praca

Maja Sablewska poświęca się pracy ze swoimi artystami. Siedzi w branży od 10 lat. Nie wiemy nic o jej życiu prywatnym, ale jedno jest pewne - jest tytanem pracy i z tego powodu nie założyła jeszcze rodziny.

Rodzina vs praca

Co innego Agnieszka Chylińska. Piosenkarka w pełni poświęciła się rodzinie. Ma dwójkę dzieci i kochającego partnera życiowego. Sama w wywiadach podkreślała, że rodzina jest najważniejsza.

mAJA Sablewska mAJA Sablewska kAPIF

Chylińska czy Sablewska?

Głosuj w sondzie.