Zobacz, jak gwiazdy bawiły się na premierze i bankiecie "Sztosu 2"

Na czwartkową premierę najnowszego filmu Olafa Lubaszenki "Sztos 2" przybyła plejada gwiazd. Na bankiecie po filmie bawili się świetnie.
Marcin Prokop. Marcin Prokop. kapif

Marcin Prokop

Marcin Prokop, przed seansem, przedstawił zgromadzonym na sali kinowej gościom twórców filmu, a przy okazji rozbawił publiczność kilkoma żarcikami. O nieobecnym Januszu Józefowiczu, który zagrał niewielką rolę, powiedział:

Janusz Józefowicz nie mógł niestety przybyć na premierę, ale i tak proszę o oklaski, żeby się tylko nie zdenerwował.

O Krzysztofie Wellmanie, który pracował przy filmie jako fotograf, a prywatnie jest mężem Doroty Wellman, powiedział:

To prawie mój kuzyn.
Elegancki i wolny Borys Szyc. Elegancki i wolny Borys Szyc. KAPIF

Borys Szyc

Borys Szyc w doskonałym nastroju chętnie udzielał wywiadów po premierze i nawet nie próbował ukryć, że bardzo go cieszy zainteresowanie mediów oraz płci pięknej. Kobiety nie opuszczały go na krok. Trudno powiedzieć, czy aktor przeżywa rozstanie z Kają Śródką. A nawet jeśli przeżywał, to kompletnie nie dał tego po sobie poznać. Borys brylował w towarzystwie, gawędził z Bogusławem Lindą, Olafem Lubaszenko, Joanną Brodzik i Pawłem Wilczakiem.

Edyta i Cezary Pazurowie. Edyta i Cezary Pazurowie. Kapif

Edyta i Cezary Pazurowie

Edyta Pazura cierpliwie czekała na swojego męża, podczas gdy ten na scenie dziękował współtwórcom filmu. Oczywiście nie zapomniał o ukochanej:

Nie byłbym sobą, gdybym nie podziękował mojej ukochanej żonie. Edytko, dziękuję - powiedział.

Po seansie to właśnie Cezary Pazura najdłużej udzielał wywiadów i pozował do zdjęć, a żona towarzyszyła mu na każdym kroku i dzielnie wspierała.

Joanna Brodzik, Paweł Wilczak. Joanna Brodzik, Paweł Wilczak. kapif

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

W "Sztosie 2" nie zagrali, ale przyszli wesprzeć swoich przyjaciół. Byli jednymi z ostatnich przybyłych na premierę gości. Ich pojawienie się wywołało wielkie poruszenie wśród dziennikarzy i fotoreporterów. Po premierze udali się na bankiet i od razu stanęli blisko baru, gdzie długo rozmawiali z Bogusławem Lindą. Podchodzili też i inni koledzy z branży. Byli rozchwytywani. Musimy przyznać, że Brodzik i Wilczak tworzą bardzo zgraną parę. Aż miło się na nich patrzy.

Bogusław Linda. Bogusław Linda. kapif

Bogusław Linda

Bogusław Linda pojawił się na premierze bez swojej żony, Lidii Popiel. Doświadczony i niemłody aktor może i nie zawraca już dziewczynom w głowach tak, jak Borys Szyc, ale panie wciąż chętnie się do niego uśmiechają. Wielka gwiazda polskiego kina nadal potrafi oczarować swoim magnetycznym spojrzeniem.

Ten, który nas ostatnio wkręcił w dobrej sprawie - Bartłomiej Topa. Ten, który nas ostatnio wkręcił w dobrej sprawie - Bartłomiej Topa. KAPIF

Bartłomiej Topa

Zaraz po Borysie Szycu i Cezarym Pazurze największym zainteresowaniem dziennikarzy cieszył się Bartłomiej Topa. Oczywiście bardziej wszystkich interesowała rola, którą zagrał w pojawiających się w sieci filmikach o człowieku chorym na autyzm, a nie ta z filmu "Sztos 2".

Agata i Piotr Rubikowie. Agata i Piotr Rubikowie. Kapif

Agata i Piotr Rubikowie

Musimy zdementować: Agata Rubik je nie tylko sushi - przynajmniej publicznie. Po premierze małżeństwo Rubików skorzystało z bufetu, w którym podano m.in. kanapki, pasztet, pierożki z mięsem, szaszłyki i koreczki. Wcześniej, na seansie, siedzieli zaraz obok Edyty i Cezarego Pazurów. Było widać, że dwie panie bardzo się lubią.