Czego to oni nie wymyślą, żeby o nich mówili

Kłamstewka gwiazd.
Gwiazdy plotkują na swój temat Gwiazdy plotkują na swój temat Kapif

Maja Sablewska twarzą kosmetyków

Tuż po wystartowaniu "X-Factor" w którym Maja była jurorką, pojawiła się informacja, że Sablewska zostanie ambasadorką amerykańskiej firmy kosmetycznej. Maja nie potwierdzała, ani nie zaprzeczała. Plotka poszła w świat: Maja będzie reklamować tusz do rzęs obok samej Kate Moss!

Okazało się, że kampanii reklamowej jak nie było, tak nie ma.

Prawda czy fałsz: Ściema.

Gwiazdy plotkują na swój temat Gwiazdy plotkują na swój temat Kapif

Sławek Oborski w "Tańcu z Gwiazdami"

Kojarzycie Sławka Oborskiego? Nie? Znany z tego, że jest znany celebryta wyznał ostatnio, że szykuje się do wystartowania w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Jestem bardzo podekscytowany tym faktem. Przygotowuję się właśnie do treningów z tancerką. Na razie nie mogę zdradzić szczegółów. Chciałbym dojść do finału i zgarnąć samochód - powiedział Wideoportalowi.pl.

O tym oczywiście napisały liczne serwisy plotkarskie. Ale czy to w ogóle może być prawdą? Oczywiście, że nie. Nawet, gdyby producenci show nie mieliby pomysłu na uczestników to nie zdecydowaliby się na Oborskiego. W końcu nawet w swojej grupie "znanych z tego, że są znani" jest kilku bardziej błyszczących celebrytów.

Prawda czy fałsz: Ściema.

Gwiazdy plotkują na swój temat Gwiazdy plotkują na swój temat Kapif

Jola Rutowicz w Playboyu

Głośna sprawa. Rok temu gruchnęła wiadomość, że słynna uczestniczka reality-show, Jola Rutowicz, ma pojawić się w Playboyu jako gwiazda numeru. Było to o tyle prawdopodobne, że Rutowicz miała za sobą już jedną sesję rozbieraną w CKM. Ile w tym prawdy? Zweryfikować to możecie sami. Do dziś okładka Playboya z Jolą się nie ukazała.

Prawda czy fałsz: Fałsz.

Gwiazdy plotkują na swój temat Gwiazdy plotkują na swój temat Kapif

Gosia Andrzejewicz w Playboyu

To była dopiero niezła wpadka. W 2009 roku menadżer gwiazdy poinformował, że Gosia Andrzejewicz rozbierze się dla Playboya. Temat szybko podchwyciły media. Wielu chciało Gosię zobaczyć na okładce pisma dla panów. Innego zdania był Marcin Meller, naczelny pisma, który powiedział, że żadnych rozmów z menadżerem gwiazdy nie prowadzi z menadżerem gwiazdy. Zrobiło się niezłe zamieszanie, a Andrzejewicz wydała oświadczenie, że zwalnia menadżera, bo puścił po prostu plotkę.

Prawda czy fałsz: Potwierdzone u źródła - plotka.

Lidia Kopania wymyśliła rozwód?

Menadżerka gwiazdki Lidii Kopani jakiś czas temu ogłosiła, że jej podopieczna się rozwodzi po niecałych 8 miesiącach małżeństwa. Powód? Lidia chciała znów być singlem. Uwierzyliśmy, bo gwiazdy nie są stałe w uczuciach. Krótko potem Kopania pojawiła się z mężem na imprezie Simple. Nie wyglądali na parę, która chce się rozwieść.

Naszym zdaniem to była tania próba promowania się za pomocą skandalu.

Prawda czy fałsz: Tania promocja.

Agnieszka Orzechowska Agnieszka Orzechowska Kapif

Agnieszka Orzechowska w Tańcu z Gwiazdami

Agnieszka Orzechowska jest znana jako polska Angelina Jolie. Ile wspólnego ma Agnieszka z Angeliną? Tyle, co informacja o jej udziale w "Tańcu z Gwiazdami" z prawdą. Celebrytka jakiś czas temu chwaliłam się w mediach, że wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Miała nawet wziąć prywatne lekcje u stylisty i choreografa, które to pomogą jej dostać się do show.

Według naszych informacji lista gwiazd się jeszcze nie skończyła, więc producenci mają w czym na razie wybierać. Może Orzechowska załapie się do "Tańca z Gwiazdami" w 20 edycji. Na razie mamy 13.

Prawda czy fałsz: Szkoda gadać.

Znak zapytania Znak zapytania AG

Plotkują o sobie?

Od lat stałą praktyką wielu gwiazd jest rozpowszechnianie informacji o sobie samych. Nie jest to zła praktyka, wręcz przeciwnie - to stały element show-biznesu. Czasem jednak gwiazdy się zapominają i podają informacje, które nawet jak na plotkę są słabe. Skąd wiemy, że akurat te gwiazdy same wymyśliły na swój temat plotkę? Niech to pozostanie słodką tajemnicą :)

Więcej o: