Rubik wziął ślub?

Ta informacja gruchnęła nagle - Piotr Rubik i Agata Paskudzka wzięli ślub! Ceremonia miała niby odbyć się 1. września w Koszalinie, a świadkiem było Adam Sztaba. Jak było naprawdę?

 

Oczywiście, jak to w życiu gwiazd bywa, zupełnie inaczej. Żadnego ślubu nie było, a szkoda...

 

Agata i Piotr z rozbawieniem przyjęli nowe rewelacje na swój temat - mówi Twojemu Imperium menadżer Rubika, Katarzyna Kanclerz - Na ślub przyjdzie czas. I nie jest wykluczone, że niebawem. Ale jak znam Piotra i Agatę, to nie będą robić z tego wielkiej tajemnicy. Zbyt dobrze czują się z blasku flaszy.

 

No właśnie - to był jeden z powodów, dla których nie mogliśmy uwierzyć w tę plotkę. Agata i Piotr słyną z tego, że tam, gdzie są kamery i apartay, tam są również oni. Przecież ślub, to doskonałe posunięcie medialne, o którym wszystkie brukowce będą pisały przez miesiąc. A ile można zarobić na zdjęciach!

 

A Adam Sztaba był i owszem na ślubie, ale nie popularnej pary, tylko swojej kuzynki. Jak sam twierdzi, ktoś pewnie zrobił mu zdjęcie, gdy wychodził z kościoła i tak zrodziła się plotka.

 

Adam Sztaba

Więcej o:
Komentarze (125)
Rubik wziął ślub?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Rubik to idiota!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ON BłE ALE RUBIK BOSKI I ONA TEż

 • Gość: Gość

  0

  Sztaba to niezłe ciacho ale Rubik....to nie:):))

 • Gość: Gość

  0

  Adam sztaba i rubik no poprostu cudo tylko szkoda że obydwoje mają ku** laski!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  miłość nie wybiera,wszystkiego dobrego i Wesołych Świąt

 • Gość: Gość

  0

  uuuuuuuuu... szkoda że nie wzioł ślubu ale czekam by go zobaczyć !!!

 • Gość: Gość

  0

  masakra.... Agata ma dobre nazwisko co do swojego wygladu.... ze Piotr bierze sie za taka malolate a nie za kogos wartego siebie... Agata Paskudzka- paskuda... toz to moglaby byc jego corka.. <prawie> jak przeczytalam to Piotr jest prawie tego samego wieku co jej ojciec.. no to sorry i Rubik i Agata to bedzie masakra.. niewyobrazam sobie tego... Agata pcha sie na glebokie wody... pffff... dla mnie to jest chore....

 • Gość: Gość

  0

  ale super!!!!!!!!!1

 • Gość: Gość

  0

  szkoda że Go nie wzieli! ciekawe jakie dzieci bedą ładne czy brzydkie ale napewno bląnd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX