Joanna Przetakiewicz też pojechała na obóz Chodakowskiej. Trenerka jest nią zachwycona: "Cudownie jest patrzeć..."

Joanna Przetakiewicz to druga, obok Agnieszki Szulim, gwiazda, która zdecydowała się spędzić majówkę na rajskim Mauritiusie. Twórczyni La Manii poleciała tam jednak nie po to, by leżeć na plaży, lecz... ćwiczyć z Ewą Chodakowską.
Przetakiewicz na obozie Chodakowskiej Trenerka jest nią zachwycona Joanna Przetakiewicz to druga, obok Agnieszki Szulim, gwiazda, która zdecydowała się spędzić majówkę na rajskim Mauritiusie. Twórczyni La Manii poleciała tam jednak nie po to, by leżeć na plaży, lecz... ćwiczyć z Ewą Chodakowską. Projektantka pochwaliła się wyjazdem na Instagramie, publikując w sieci masę zdjęć. Chodakowska zdradziła fanom, że jest zachwycona jej silną wolą i zaangażowaniem. Cudownie jest patrzeć na kobietę sukcesu, która po drodze na szczyt docenia wciąż rzeczy proste. Takie, których nie można kupić. Jestem pod wrażeniem! Wielkie serce, piękny umysł... bezkres ciepła i nieschodzący z twarzy uśmiech! Cudna! Kobieta - inspiracja i równa, fajna BABKA! - napisała Ewa Chodakowska. Przetakiewicz zbiera też pochwały od internautów, których zachwyciła fantastyczna forma gwiazdy. Co za nogi! Joasiu, wyglądasz rewelacyjnie! Piękna kobieta na pięknej plaży - czytamy w komentarzach. Wam też marzy się taki wyjazd?

Joanna Przetakiewicz też zdecydowała się przywitać maj z dala od Polski. Bizneswoman, podobnie jak Agnieszka Szulim, tegoroczną majówkę spędzają u boku Ewy Chodakowskiej, na zorganizowanym przez nią obozie treningowym na Mauritiusie.

Przetakiewicz pochwaliła się tym wyjazdem na Instagramie, publikując w sieci masę zdjęć. Samą bizneswoman pochwaliła za to słynna trenerka, zachwycona jej silną wolą i zaangażowaniem.

Cudownie jest patrzeć na Kobiete sukcesu, która po drodze na szczyt docenia wciąz rzeczy proste - takie, których nie można kupić. Jestem pod wrażeniem! Wielkie serce, piękny umysł... bezkres ciepła i nieschodzący z twarzy uśmiech! Cudna! Kobieta - inspiracja i równa, fajna BABKA! - napisała Ewa Chodakowska.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Przetakiewicz zbiera też pochwały od internautów, na których wrażenie zrobiła fantastyczna forma gwiazdy:

Co za nogi!
Joasiu, wyglądasz rewelacyjnie!
Piękna kobieta na pięknej plaży - czytamy w komentarzach pod zdjęciami Joanny Przetakiewicz.

Wam też marzy się taki wyjazd?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (12)
Joanna Przetakiewicz też pojechała na obóz Chodakowskiej. Trenerka jest nią zachwycona: "Cudownie jest patrzeć..."
Zaloguj się
 • Gość: rtg

  0

  "Kroniki Pustactwa", odc. 5852

 • Gość: gosc

  0

  O tej porze roku lepiej NIE jezdzic na Mauritus, ale przynajmniej jest taniej.

 • Gość: ampleforth

  0

  Oboz Chodakowskiej? A nie Camp Chodakowska? Byloby bardziej kosmopolitycznie...cos w rodzaju Rutkowski Patrol

 • Gość: Ola

  0

  Szybko zapomniała o zmarłym ukochanym? Gdzie nie spojrzeć, to w sieci zdjęcia z jakiś imprez/eventów z rozradowaną twarzą.

 • Gość: zuza

  0

  No cóż.., p. Przetakiewicz musi niestety dbać o formę, jeśli nadal chce być utrzymanką/panią do towarzystwa majętnych sponsorów z górnej półki tzw. VIP.
  Nie sądzicie chyba, że na te wszystkie wojaże w najdroższych kurortach świata p. Przetakiewicz płaci z własnej kasy zważywszy, że ma na utrzymaniu 3-ch dorosłych synów nierobów/wiecznych imprezowiczów. Ten najstarszy o ksywie Alex podobnie do mamuśki 3/4 roku kalendarzowego spędza na wakacjach a przez niecałe 1/4 roku udaje, że pracuje. Normalnych ludzi nie stać nawet na jeden porządny wypad, a Przetaczka i synuś Aleks potrafią zaliczyć takie ekstra wakacje nawet 5 razy w miesiącu :)

 • Gość: gosc

  0

  cos nie widzę SIODŁA ---kiedy konskie cwiczenia z konskim łbem???

 • Gość: ampleforth

  0

  Gowno jest na Maurutiusie, nudy jak flaki z olejem, nic sie nie dzieje

 • Gość: sdgfsf

  0

  co to znaczy, że "macie Chodakowską"?

 • Gość: agnes

  0

  Nie stać mnie !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX