Arkadiusz Nader z "Rancza" pobity. Aktor oskarża serialową żonę, Magdalenę Waligórską. Jest śledztwo policji

Ostry konflikt między aktorami serialu "Ranczo". Arkadiusz Nader przekonuje, że pobiła go jego serialowa żona, Magdalena Waligórska.

Policjant z serialu "Ranczo", czyli Arkadiusz Nader oskarża Magdalenę Waligórską, swoją serialową żonę oraz jej partnera o pobicie. Niecodzienna sytuacja rozegrać się miała 20 czerwca w Teatrze Nowym w Zabrzu. Tamtejsza policja wszczęła już śledztwo.

Nader zeznał, że w gdy między nim a Waligórską wybuchła kłótnia, włączył się do niej Mateusz Lisiecki, partner aktorki i pracownik zabrzańskiego teatru.

Z relacji poszkodowanego wynika, że aktorka go poszarpała, a jej partner uderzył go w twarz. Przybyli do teatru policjanci załagodzili sytuację i wydawało się, że aktorzy doszli do porozumienia - Agnieszka Żyłka, rzecznik prasowy komendy miejskiej w Zabrzu mówi serwisowi Katowice.Gazeta.pl.

Wiadomo, że po zdarzeniu Nader złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa uszkodzenia ciała oraz gróźb karalnych. Zdjęcia aktora opublikowane przez portal Fakt.pl pokazują go posiniaczonego i z plastrem na twarzy. Rzecznik zabrzańskie policji informuje, że poszkodowany zamierza złożyć wynik obdukcji lekarskiej.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: