Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na meczu. Czułości i problematyczna baaardzo krótka spódniczka

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w poniedziałek razem pojawili się na meczu Polska-Gibraltar. Czy kibicowali z zaangażowaniem? Być może, choć na zdjęciach widać co innego...

.

Poniedziałkowy mecz Polska-Gibraltar zakończył się cieszącym oczy wynikiem 8-1. Na trybunach kibice wprost szaleli. No, może nie wszyscy. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zachowywali się raczej spokojnie.

Choć tego wieczoru na stadionie było zdecydowanie biało-czerwono, to para nie zdecydowała się przywdziać narodowych barw. Radosław Majdan miał, co prawda, szalik, lecz zawiązał go na nadgarstku, a jego partnerka?

Małgorzata Rozenek z całą pewnością wyglądała powalająco, mimo że to może i nie strój typowej kibicki. Te biało-czerwone szaliki trzymały przeważnie na widoku, a nie w torebce. Spójrzcie jednak na zdjęcia. Rozumiemy, dlaczego TE nogi musiały być jedynym wyróżniającym się punktem stylizacji.

Bardzo, ale to bardzo krótka mini, prezentowała się świetnie, ale też dostarczała wielu problemów. Nawet stanie wymaga czujności. Rozenek jednak ją zachowała.

W przytrzymywaniu spódnicy ofiarnie pomagał też Radosław Majdan. To całkowicie zrozumiałe...

Na sobotnim balu Fundacji TVN Nie jesteś sam Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w rozmowie z 'DD TVN' powiedzieli, że 'są już po ślubie', a na dowód tego pokazali obrączki. Choć po chwili para stwierdziła, że 'tylko żartowali', to ukochany Perfekcyjnej Pani Domu nie zdjął swojej złocistej ozdoby także na mecz.

Para nie ukrywała, że ślub planuje. Jednak czy faktycznie powiedzieli sobie "tak"? Cóż na meczu zachowywali się tak, jak zwykle zachowują się nowożeńcy...

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w na meczu Polska-Gibraltar na Stadionie Narodowym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.