Jared Leto skomentował reakcję publiczności na minutę ciszy: Może ludzie nie słyszeli

Jared Leto skomentował zachowanie widzów.

Na niedzielnej gali rozdania statuetek MTV EMA 2013 Jared Leto wokalista grupy 30 Seconds to Mars wręczał nagrodę dla najlepszego artysty międzynarodowego. Nim odczytał werdykt poprosił o minutę ciszy w hołdzie dla ofiar tajfunu na Filipinach. Publiczność nie uszanowała jednak jego apelu. W sali ciągle dało się słyszeć krzyki. Gdy artysta zszedł ze sceny i przeszedł do media roomu poprosiliśmy go o komentarz do całej sytuacji.

Wydaje mi się, że to kwestia nagłośnienia, może ludzie nie słyszeli dobrze, co mówię. W sali było poza tym też mnóstwo ludzi z innych krajów, którzy mogli przecież nie rozumieć języka - odpowiedział Leto.

Jared LetoJared Leto REUTERS/ALESSANDRO BIANCHI REUTERS/ALESSANDRO BIANCHI

Według informacji miejscowej policji co najmniej 10 tys. osób zginęło w prowincji Leyte, w środkowym rejonie Filipin, w wyniku ataku tajfunu "Haiyan", podała w niedzielę Gazeta.pl .

Ludzie stają się agresywni. Dochodzi do okradania ośrodków przemysłowych, centrów handlowych. Szukają jedzenia - cytuje słowa nauczyciela Andrew Pomeda, świadka wydarzeń Gazeta.pl . - Martwię się, że w ciągu tygodnia zaczną zabijać z głodu.

Fot. ERIK DE CASTRO REUTERS

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.