Jessie J: Będę po prostu sobą

O tej artystce zaczyna się robić naprawdę głośno - Jessie J staje się rozpoznawalna na całym świecie przez wzgląd na bardzo duży muzyczny talent. Nikt jeszcze jednak nie wie, jaki wokalistka ma charakter. Jesteście ciekawi?

Wokalistka udzieliła ostatnio wywiadu, w którym wyznała, że jest bardzo emocjonalną osobą, która będzie prawdziwa niezależnie od tego, co ludzie o niej pomyślą. Powiedziała o tym, jakie ma podejście do szczerości i okazywania emocji:

Mówie otwarcie o tym, jak jest i nie myślę nadmiernie przed tym, jak otworzę usta. Czasem myślę, że większość osób mogłaby sobie na to pozwolić, ale oni starają się być perfekcyjni i boją się, że kiedy pójdą pod prąd, ludzie tego nie kupią. Ja stwierdziłam, że będę po prostu sobą, wtedy nikt nie będzie mógł mi zarzucić, że się zmieniłam. Nie czuję się winna, gdy mam zły dzień. Jestem po prostu emocjonalna. Czasem zdarza się, że czujesz się zmęczona i nie masz ochoty tuszować rzęs, nie wiesz co na siebie włożyć, więc wybierasz ulubione spodnie i marzysz o tym, żeby krzyczeć i rzucić czymś o ścianę. To nie świadczy o tym, że nie panujesz nad swoim życiem, to po prostu naturalne, gdy jest się dziewczyną.

Zgadzacie się z nią?

Więcej o: