Selena Gomez zaatakowana przez fankę Justina?

Justin Bieber potrafi doprowadzić swoje fanki do szału. Czy potrafi również sprawić, że niektóre z nich tracą panowanie nad sobą? Co naprawdę wydarzyło się po 17-stych urodzinach piosenkarza?

Selena Gomez nie cieszy się sympatią fanek Justina Biebera. Do pogróżek w internecie zapewne zdążyła się już przyzwyczaić. Istnieje jednak możliwość, że we wtorek na własnej skórze przekonała się o narastającej niechęci do niej...

Od środy na Twitterze krążą pogłoski, że gwiazdka Disneya została zaatakowana przez zazdrosną fankę Biebera. Informacja na ten temat w bardzo krótkim czasie obiegła cały internet. Zdjęcia zrobione po wyjściu Seleny i Justina z restauracji Maggiano w Los Angeles, gdzie gwiazdka świętowała z Bieberem jego 17 urodziny, wydają się ją potwierdzać. Selena stara się na nich zakryć rękami twarz i napuchniętą wargę. Sam Justin jest na zdjęciach bardzo smutny i rozżalony.

źródło:posh24.com

Kiedy jednak magazyn "People" zapytał o to zdarzenie nastoletnią gwiazdkę, odpowiedziała, że w doniesieniach o pobiciu "absolutnie nie ma prawdy".

Co o tym sądzicie?

Więcej o: