Kasia Smolińska zrobi karierę w telewizji?

Będzie pracować w TVN Style

Kasia, która odpadła z programu " Top Model. Zostań modelką " tuż przed wielkim finałem, być może niedługo znów pojawi się na małym ekranie. Dziewczyna została przyjęta na staż do telewizji kobiecej TVN Style. Będzie asystentką gwiazdy stacji, Karoliny Korwin-Piotrowskiej przy programie "W kinie i na kanapie".

Kasia wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie podczas zajęć dziennikarskich, które prowadziłam w "Top Model". Od początku programu przykuwała uwagę nie tylko urodą, ale i dużą inteligencją. W trakcie zajęć ze mną pokazała, że jest spontaniczna, profesjonalna i potrafi przyjmować uwagi, często cierpkie, na temat swej pracy - nie obraża się, tylko uczy. To wszystko w połączeniu z jej niewątpliwym urokiem osobistym, ambicją i pracowitością, daje dobry prognostyk na przyszłość - twierdzi Karolina Korwin-Piotrowska.

Karolina Korwin-Piotrowska pokaże Kasi telewizję od kuchni.

Z Kasią zaczynamy od podstaw - zobaczy teraz, czym jest telewizja, jak powstaje program, na czym polega montaż , praca w grupie i praca researchera. Pozna tę pracę od kuchni. Nie będzie gwiazdą z Top Model, tylko dziewczyną, która ma ciężko pracować i ma szansę nauczyć się jak najwięcej o telewizji. Co będzie dalej - zobaczymy. Kasia podczas rozmowy ze mną po programie przyznała, że media były jej marzeniem i zajęcia ze mną jeszcze bardziej ja w tym utwierdziły. Jak widać, marzenia się spełniają.

W programie "Top Model. Zostań modelką" Kasia pokazała, że nie boi się kamer ani ludzi, a praca w mediach to coś, co chciałaby robić. Zobaczymy, jak sobie poradzi...

Co sądzicie?

Kotek dziękuje za informację serwisowi Plotek.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.