Superniania przeprosiła Górniak

Tłumaczyła się, że niezręcznie wyszło - mówi Edyta Górniak.

Kuba Wojewódzki w rozmowie z Edytą Górniak poruszył temat Superniani . Przypominamy, że Zawadzka po zakończeniu swojej przygody z " Tańcem z gwiazdami " złośliwie wypowiadała się na temat Górniak . Na Facebooku sugerowała, że artystka jest faworyzowana przez jurorów show. Co Górniak myśli o Superniani?

Jako psycholog dziecięcy jest świetna. Jako kobiecie może jej czegoś brakuje. Nie mam do niej uczuć. Nie zdążyłyśmy się poznać. Na finale podchodziła do mnie i tłumaczyła się, że niezręcznie wyszło z tymi wpisami. Z jednym się z nią zgadzam, że z botoksem mnie nie do twarzy - powiedziała Edyta Górniak.

Zawadzką najwyraźniej poniosło. Uzależniła się od Facebooka i dzieliła się ze swoimi znajomymi wszystkimi obserwacjami. Zapomniała, że jest osobą publiczną. Dobrze, że Edyta potraktowała ją łagodnie, bo inaczej Zawadzka lada chwila skomentowałaby wszystko. Wiadomo gdzie.

Sancita

Zobacz także:

Korwin-Piotrowska o Zawadzkiej: Wpadła w chorobę celebrycką!

Dlaczego Zawadzka wystąpiła w reklamie

10 złotych myśli Edyty Górniak

. Na finale podchodziła do mnie i tłumaczyła się, że niezręcznie wyszło z tymi wpisami. Z jednym się z nią zgadzam, że z botoksem mnie nie do twarzy - wyznała w programie Edyta.

Więcej o: