Finał "Mam Talent". RELACJA NA ŻYWO!

Kto zwycięży?

Rozpoczynają się wielkie emocje. Już za niecałe dwie godziny poznamy zwycięzcę trzeciej edycji "Mam talent" . Z waszych typów wynika, że największe szanse na wygraną ma Kamil Bednarek . Już niedługo okaże się czy mieliście rację.

1. Patrycja Malinowska brawurowo zaśpiewała "Blame It On The Boogie" zespołu Jacksons 5 , w którym swoją karierę zaczynał Michael Jackson. Patrycja jako Jacko zachwyciła jurorów.

Kuba Wojewódzki: Podoba mi się, że nie wybierasz sentymentalnych harlequinów, ty masz zadziora, jesteś afrodyzjakiem, a do tego nie zdawałem sobie sprawy, że masz tak zmysłowe oczy. Jesteś najbardziej seksualną uczestniczką finału.

2. Kasia Sochacka wystąpiła z piosenką "Angel" Sarah McLachlan. W studiu zrobiło się sentymentalnie, a publiczność z trudem powstrzymywała łzy.

Agnieszka Chylińska: Wyglądasz dziś pięknie i pięknie zaśpiewałaś. Po prostu brak mi słów.

3. Ania i Jacek występu nie mogą zaliczyć do udanego. Kilka sekund po rozpoczęciu przerwali z powodu błędu w choreografii. Publiczność nie dała za wygraną i nie pozwoliła im zrezygnować Gromkimi brawami na stojąco zagrzała Anię i Jacka do walki i już chwilę później znowu tańczyli.

Małgorzata Foremniak: Nie jest sztuką zabić przeciwnika mieczem, sztuką jest dobić go, gdy miecz zostanie wytrącony. Daliście radę. Jesteście fantastyczni.

4. Piotr Lisiecki zaśpiewał nostalgiczną piosenkę "Lost" z repertuaru Anouk , wzruszył, a po występie oświadczył, że jest już zajęty (sorry dziewczyny).

Kuba Wojewódzki: Podoba mi się twój spokój, przy tobie Adam Małysz to gaduła i histeryk, Dzisiaj nie uniosłeś tego utworu. Takimi piosenkami nie wygrywa się finały, ale nadal jestem twoim wielkim fanem.

5. Sabina Jeszka porwała publiczność do tańca dobrze znaną piosenką Whitney Houston, "I Wanna Dance With Somebody" . Poszło świetnie.

Małgorzata Foremniak: Chciałabym ogłosić wszem i wobec, że właśnie narodziła się megagwiazda.

6. Me, Myself and I zaprezentowało się w repertuarze Chopina. Gdyby to oni zajęli się edukacją muzyczną Polaków, Chopin byłby dziś idolem.

Kuba Wojewódzki: Jedna osoba w waszym zespole potrafi zrobobić więcej ustami niż zespół Feel trzema gitarami.

7. Paweł Ejzenberg świętuje niedawne zwycięstwo w wyborach samorządowych. Świeżo upieczony radny Olsztyna po zwycięstwo w "Mam Talent" postanowił zawalczyć piosenką "Easy" Faith No More . Zabrzmiało lepiej niż oryginał.

Agnieszka Chylińska: Potwierdziłeś tylko swoją ogromną klasę.

8. Kamil Bednarek przeniósł nas na Jamajkę dzięki fantastycznie zaśpiewanej piosence Boba Marleya "Is This Love" . Tu nie było zaskoczenia. Zaskoczeniem nie była też jakość występu. Ten facet już jest gwiazdą.

Kuba Wojewódzki: Wyrywasz Polskę z zaścianka, ale dzisiejszy występ był zbyt dosłowny. Ten tańczący balecik... co to było? Młodzież z Monaru? Dzieci z programu "Ziarno"?

9. UDS dał czadu! Zespół wystąpił z fantastycznie opanowanym układem choreograficznym, ale niestety nie pokazał niczego, czego wcześniej nie widzieliśmy.

Agnieszka Chylińska: To wszystko już było. W finale chcemy flaków, a tu wszystko było wcześniej. Nawet Prodigy w podkładzie już się wcześniej przewinęło.

10. Magda Welc powróciła do repertuaru Edyty Geppert. Tym razem zaśpiewała "Kocham cię życie" . Miało być optymistycznie, ale znowu wyszło patetycznie. Gdyby nie balony i brzoskwiniowe too too możnaby pomyśleć, że na scenie stoi czterdziestoletnia kobieta, a nie mała dziewczynka.

Małgorzata Foremniak: Bardzo mnie wzruszyłaś. Jesteś tak słodka, że mogłabym cię zjeść.

A zwycięzce poznamy już za chwilę. Podekscytowani?

Mart

Zobacz także:

Kto wygra "Mam Talent"? Sondaż

"X-Factor" ZASTĄPI "Mam Talent"!

10 finalistów "Mam Talent"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.