Gawliński: Doda powinna sprzedać ciało za szpik

Ma rację?

Tabloidyzacja mediów postępuje, więc i gwiazdy dostosowują się do nowej rzeczywistości . Robert Gawliński w trakcie ostatniego wywiadu dla Radia Zet wyjawił Marcinowi Prokopowi co sądzi na temat Dody . Oto fragment tej rozmowy:

Marcin Prokop: Nergal jest chory. Jest z nim źle. Czy myślisz, że robienie z takiej sprawy, bardzo intymnej, pewnego rodzaju spektaklu publicznego, to dobry pomysł? Służy dobrej sprawie?
Robert Gawliński: Ja myślę, że jest to wola Doroty, raczej, niż samego Nergala. Przypuszczam. Oczywiście, życzę z całego serca Nergalowi powrotu do zdrowia. Natomiast wydaje mi się, że Doda jest w stanie zrobić wszystko, żeby o niej mówić.
Marcin Prokop: Są tacy, którzy twierdzą, że Doda swoją postawą zrobiła więcej dla transplantologii w Polsce, dla uświadomienia ludziom problemu.
Robert Gawliński: Powinna sprzedać swoje ciało za szpik. To by wtedy było jakieś przynajmniej spektakularne. Po prostu, wiesz, coś by się działo. To taki pomysł. Tym mogłaby jeszcze więcej zrobić dla transplantologii w Polsce.

Według was ma rację?

Aik

Zobacz także:

Doda: Nie wyobrażam sobie promocji płyty, kiedy Adam leży w szpitalu

Doda oblegana przez fotoreporterów. Wideo

Prokop potwierdza: Doda i Marina spotkały się w toalecie

Więcej o: