Zula Walkowiak ODPADŁA z "Top model"

A miała być Dodą modelingu.

Najbardziej charakterystyczna i kontrowersyjna uczestnika " Top model. Zostań modelką " Zula Walkowiak pożegnała się z programem. Werdykt jurorów zaskoczył widzów. W końcu "Top model" to nie tylko program dla modelek, ale przede wszystkim show telewizyjne. A Zula ma osobowość i jeszcze mogłaby namieszać w tym show.

A co działo się w 4. odcinku show? 13 finalistek zamieszkało w rezydencji pełnej kamer. Od razu po wprowadzeniu do domu, dziewczyny zostały poddane próbie. Musiały udowodnić, że potrafią walczyć o swoje. W domu było tylko 12 łóżek. Ania Piszczałka nie zajęła swojego łóżka i spała w holu na pufach. Life is brutal.

Wszystkie uczestniczki w profesjonalnej sesji. Bikini, szpilki i mega czar. To wszystko zobaczymy już dziś o 21:30Wszystkie uczestniczki w profesjonalnej sesji. Bikini, szpilki i mega czar. To wszystko zobaczymy już dziś o 21:30 Plotek Exclusive

Następnego dnia kandydatki na modelki poznały swoją idolkę Anję Rubik . Znana na całym świecie modelka polskiego pochodzenia podejmowała decyzje dotyczące metamorfoz niektórych uczestniczek. Następnie dziewczyny wzięły udział w profesjonalnej sesji. Zdjęcia robił im Robert Wolański. W sesji partnerowały im różne robaki, pająki, węże. Później uczestniczki wzięły udział w ekstremalnym pokazie mody. Jury najlepiej oceniło Beatę Szarłowską.

Sancita

Zobacz także:

Zuza z "Top model": TVN wycięła moją wypowiedź!

Dom Top Modelek to willa z serialu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.