Wojewódzki śmieje się z Frytki i Ibisza

Chodzi o udział w pewnym programie.

Wojewódzki nie zna granic i śmieje się z każdego celebryty, który według niego obciachowo się zachowuje. Do tego wykorzystuje tygodnik "Polityka" w którym umieszcza swoje felietony. Tym razem Kuba nabija się z Krzysztofa Ibisza i Agnieszki Frykowskiej za udział w programie " Gotowi Na Botoks ":

Szykuje się prawdziwa rewolucja, i to na wizji i w kolorze. W programie "Gotowi na botoks", nadawanym w kanale Polsat Cafe, do zabiegu poprawiania sobie twarzy live zostali zaproszeni Agnieszka Frykowska, Krzysztof Ibisz i Renata Beger. Generalnie wszyscy ci, którzy spóźnili się na zabieg pompowania oleju do głowy.

Wojewódzki nie zapomniał skomentować najgłośniejszą sprawę ostatnich tygodni, czyli chorobę Nergala :

Media przyniosły tragiczną informację o chorobie lidera grupy Behemoth Adama Darskiego. Spekuluje się o białaczce. Wokalista od kilkunastu dni przestał być tylko diaboliczną bestią i czarno-różowym narzeczonym Dody, a został człowiekiem. Natężenie chrześcijańskich odruchów wobec dyżurnego satanisty kraju pokazało nam dobitnie, że miłosierdzie nie mieszka tylko u harcerzy na Krakowskim Przedmieściu.

Trudno nie zgodzić w wielu kwestiach z Kubą. Ale czy tym razem nie przesadza?

Mrock

Zobacz także:

Wojewódzki naśmiewa się z Koterskiego

Wojewódzki nabija się z Isis Gee

Wojewódzki naśmiewa się ze ślubu Liszowskiej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.