Na co do kina w tym tygodniu?

W kinach trzy interesujące premiery

Jak prezentują się premiery tego tygodnia? Jest ich nie za wiele, ale za to każda w innym gatunku. Być może, dzięki temu, każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

1. " Opętani " - dla tych co lubią się bać...

O czym jest film?

Nad małym miasteczkiem rozbija się wojskowy samolot, którym przewożona jest tajna broń biologiczna. Kiedy powietrze zaczyna wypełniać się zabójczym wirusem, mieszkańcy miasteczka tracą kontrolę i wpadają w niebezpieczny szał.-film.gazeta.pl

"Opętani" to produkcja dla widza o mocnych nerwach. Miejcie to na uwadze - jeśli jesteście wrażliwi i nie lubicie się bać, to nie jest film dla Was!

Dodatkowy atut filmu - przystojny Timothy Olyphant w roli głównej.

The Crazies

2. " Słyszeliście o Morganach? " - dla tych, co lubią się pośmiać

Małżeństwo z problemami z Nowego Jorku staje się świadkiem morderstwa. W ramach programu ochrony świadków zostaje przeniesiona do małego miasteczka w Wyoming na przymusowe wakacje.-film.gazeta.pl

W rolach głównych ulubiony bohater komedii romantycznych Hugh Grant, oraz znana przede wszystkim z serialowej roli w "Seksie w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker.

Czy słyszałeś o Morganach?  - zwiastun filmu

3. "Alicja w Krainie Czarów" - dla miłośników bajkowych klimatów i twórczości Tima Burtona (pozycja obowiązkowa!)

O "Alicji " Kotek rozpisywał się już wiele razy. Nie bez powodu. Szykuje się bowiem niesamowity, kolorowy i bajkowy film, na który na pewno warto się wybrać. Co ciekawa do wyboru jest kilka opcji. "Alicja" będzie wyświetlana w kinach w wersji dubbingowanej (w roli Szalonego Kapelusznika Cezary Pazura!) oraz w wersji oryginalnej. Będziecie również mogli wybrać, czy chcecie obejrzeć film w wersji 3D, czy standardowej.

Alicja w krainie czarów. Zwiastun

Planujecie się w ten weekend wybrać do kina?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.